Hotplota.pl

i

Autor: hotplota.pl

Wyrok Beaty Kozidrak i ślub Britney Spears. Nadążasz za gwiazdami?

2021-11-14 9:02

Mamy dla Was porcję najświeższych i najważniejszych doniesień ze świata gwiazd. Zapadł wyrok w sprawie, która zelektryzowała opinię publiczną w całej Polce... Ile dostała Beata Kozidrak za swój rajd po pijaku? Mamy też lepsze wiadomości... Britney Spears przygotowuje swój ślub!

Przychodzimy do Was z porcją świeżutkich ploteczek. A w świecie show-biznesu sporo się wydarzyło, więc jest o czym dyskutować. Zapadł wyrok w głośnej sprawie, w której mówiło się w całym kraju. Kilka tygodni temu Beata Kozidrak została zatrzymana za jazdę pod wpływem. Artystka właśnie usłyszała wyrok. Jaki?

Na szczęście mamy też lepsze wieści. W życiu Britney Spears dzieje się ostatnio sporo dobrego. Gwiazda przyjęła oświadczyny wieloletniego partnera, pozbyła się ojca z kurateli, a teraz przygotowuje się do ślubu. Zdradziła pierwsze szczegóły co do sukni! Kto ją zaprojektuje?

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym quizie. Są tam również inne, ważne plotki z tygodnia. Sprawdźcie, czy nic Wam nie umknęło!

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym quizie. Są tam również inne, ważne plotki z tygodnia. Sprawdźcie, czy nic Wam nie umknęło!

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Z którą gwiazdą współpracuje McDonald's przy świątecznym menu?
Źródło: Wyrok Beaty Kozidrak i ślub Britney Spears. Nadążasz za gwiazdami?