Hotplota.pl Polskie gwiazdy

i

Autor: hotplota.pl

Rewolucja u Britney Spears i randkująca Angelina Jolie. Nadążasz za gwiazdami?

2021-10-03 10:00

W świecie gwiazd sporo się dzieje. Najwięcej ostatnio zmieniło się w życiu Britney Spears. W ostatnich tygodniach cały świat z zapartym tchem obserwował jej walkę o zniesienie kurateli. Udało się? Media nie mogły też przejść obojętnie obok nowej relacji jednej z najpiękniejszych kobiet świata. Z kim randkuje Angelina Jolie? Wszystkiego dowiecie się w quizie na Hotplota.pl!

W show-biznesie zawsze sporo się dzieje. Jednak ostatnie wydarzenia z życia Britney Spears przykryły wszystkie inne historie. Od tygodni cały świat uważnie obserwował jej sądową walkę o odzyskanie wolności. Od 13 lat gwiazda znajduje się pod prawną opieką ojca. Po latach na światło dzienne zaczęły wychodzić niepokojące informacje o tym, jak Jamie Spears traktował córkę. Czy Britney Spears odzyskała wolność?

A jeśli chodzi o przyjemniejsze sprawy, niż sądowa wojna z własnym ojcem... Angelina Jolie! Jedna z najpiekniejszych kobiet świata już dawno pozbierała się po rozwodzie z bradem Pittem i wygląda na to, że w jej życiu pojawił się ktoś nowy... Z kim randkuje aktorka?

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym quizie. Są tam również inne, ważne ploteczki z tygodnia. Upenijcie się, że nic nie umknęło Waszej uwadze!

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Co dalej z kuratelą Britney Spears?

Zobacz też:

Źródło: Rewolucja u Britney Spears i randkująca Angelina Jolie. Nadążasz za gwiazdami?