Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

BURZA W SIECI

Roxie Węgiel przerabia swoje zdjęcia? Burza w komentarzach trwa!

2024-03-18 10:45

Roksana Węgiel aktywna jest w social mediach, gdzie publikuje wiele zdjęć i filmików. Pod ostatnią fotką z urodzin jej mamy Edyty, została jednak posądzona o przerabianie zdjęć w specjalnej aplikacji. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza!

Kim jest Roksana Węgiel wie chyba każdy! To artystka młodego pokolenia, która dorastała na oczach milionowej publiczności. Odkąd wzięła udział w programie "The Voice Kids", a następnie wygrała Eurowizję Junior 2018, jej kariera nabrała mocnego wiatru w żagle. Od tamtego momentu Roxie nie schodzi z ust publiczności, ani na chwilę, tym bardziej teraz, gdy na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" walczy o kryształową kulę. W trzecim odcinku show, artystka zdobyła maksymalną liczbę punktów od jurorów i przeszła do kolejnego odcinka. Mimo talentów jakie posiada, wciąż musi mierzyć się z krytyką innych. Roxie Węgiel była wielokrotnie posądzana o fałszowanie, wrzucanie zbyt odważnych zdjęć, czy o związek ze starszym od siebie mężczyzną. Teraz artystce zarzucono przerabianie zdjęć.

Od mamy Roxie Węgiel ciężko oderwać wzrok! Wygląda jak starsza siostra piosenkarki

Roksana Węgiel posądzona o przerabianie zdjęć

Niedawno mama Roksany Węgiel świętowała 41. urodziny. W związku z tym na social mediach artystki nie zabrakło relacji z tego wyjątkowego dnia. Były kwiaty, tort i świeczki, a także rodzinna pamiątka w postaci zdjęcia, które wylądowało na Instagramie Roxie. Mimo wielu pozytywnych komentarzy na temat urody mamy artystki, pojawiło się też zamieszanie odnośnie tego, że 19-latka przerobiła na zamieszczonej fotografii swoją twarz:

- ona twarz przerobiona w face app, a reszta osób nie, brawo

- kochana z faceapp też trzeba umieć korzystać...

- jedna z piękniejszych dziewczyn i jeszcze czuje potrzebę przerabiania twarzy w faceapp co jest charakterystyczne. Szok

- ale po co ten retusz na zdjęciu samej siebie? Przecież to gołym okiem widać

- Faceapp widać od razu

Artystka nie zareagowała na oszczerstwa, które pojawiły się pod jej rodzinną fotografią. Być może nie zwraca na to uwagi, tym bardziej, że w wywiadach wiele razy podkreślała, że nie przejmuje się hejtem, który ją spotyka.