TANIEC Z GWIAZDAMI

Roxie Węgiel i Michał Kassin mają plan! To chcą robić po następnym odcinku Tańca z Gwiazdami

2024-04-11 9:16

Roksana Węgiel już po pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" stała się faworytką do kryształowej kuli. W ostatnim czasie miała jednak spory problem i zamiast trenować na sali w Polsce, robiła to w Maroko ze względu na inne obowiązki zawodowe. To właśnie tam zrodził się pomysł niespodzianki, którą Roxie wymyśliła razem z Michałem Kassinem. Wiemy, o co chodzi!

Taniec z Gwiazdami 2024 trwa w najlepsze, a zdecydowaną faworytką do kryształowej kuli jest 19-letnia Roksana Węgiel i jej taneczny partner Michał Kassin. Artystka z odcinka na odcinek zdobywa wysokie noty i pochwały od jurorów, a widzowie chętnie głosują na nią SMS-owo i przez aplikację programu. W szóstym odcinku, który miał premierę 7 kwietnia, para otrzymała aż cztery 10, które jurorzy podarowali im na stojąco. Jakby tego było mało, Iwona Pavlović zeszła na parkiet i na oczach wszystkich wyściskała i skomplementowała Roxie Węgiel. Przed odcinkiem para nie miała jednak prostego zadania. Ze względu na inne zobowiązania, a dokładnie zaplanowaną wcześniej kampanię, Roxie Węgiel musiała wyjechać w służbową podróż. Odwiedziła Marrakesz i zabrała ze sobą Michała Kassina. Tam para wpadła na pewien pomysł, o czym poinformowali swoich fanów w specjalnej transmisji na żywo w internecie.

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy z kim w Tańcu z Gwiazdami zaprzyjaźniła się Roxie Węgiel. Tego nikt się nie spodziewał!

Roxie Węgiel o Tańcu z Gwiazdami i ślubie z Kevinem

Roxie Węgiel i Michał Kassin - challenge dla fanów

Tego nie spodziewał się chyba nikt! Jak zawsze na swoich social mediach, para numer 5, czyli Roksana Węgiel i Michał Kassin proszą widzów o wsparcie w postaci głosów. Tym razem zorganizowali dla swoich wielbicieli specjalny live, podczas którego ogłosili swój plan:

- Osoby, które były na live już wiedzą jaki mamy plan z @michalkassin... Po następnym odcinku @tanieczgwiazdami będziemy wykonywać wybrane przez Was challenge, zainspirował nas do tego ostatni tydzień , który połowicznie spędziliśmy trenując w Marakeszu, ze względu na wcześniej zakontraktowaną kampanię. Spiszemy kilka realnych do wykonania wyzwań. Liczymy na Waszą kreatywność. Wszystko w Waszych rękach. Już niedzielę wysyłajcie SMS na parę numer 5 jeśli chcecie, żebyśmy mogli tańczyć dla Was w programie - czytamy w udostępnionej relacji na Instagramie Roxie Węgiel.

Próby w Paryżu pod wieżą Eiffla, na plaży nad Wisłą w Warszawie, a może pod Stadionem Narodowym? Póki co nie wiemy jakie propozycje padły, ale z pewnością Roksana Węgiel i Michał Kassin niebawem nas o tym poinformują. Chcielibyście oglądać ich przygotowania w nietypowym miejscu? Czegoś takiego za czasów Tańca z Gwiazdami jeszcze nie było!