Roxie Węgiel, Viki Gabor

i

Autor: AKPA

SPRAWDŹ SIĘ

Roxie Węgiel czy Viki Gabor? Zgadnij kto śpiewa te piosenki QUIZ

2024-07-18 12:59

Łączy je nie tylko miłość do muzyki, ale także występ w The Voice Kids i wygranie Eurowizji Junior. Roksana Węgiel i Viki Gabor to dwie utalentowane artystki, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Jak dobrze znasz ich twórczość? Zmierz się z naszym quizem i dopasuj tytuł piosenki do piosenkarki i sprawdź, czy jesteś mistrzem hitów!

Roksana Węgiel i Viki Gabor to dwie artystki, które swoją karierę muzyczną na dobre rozpoczęły w programie The Voice Kids. To właśnie udział w show otworzył im furtkę do głośnej medialnej kariery i tym samym dostarczył wielu współprac, możliwości występów na wielkich wydarzeniach i nie tylko. Roksana Węgiel dała się poznać publiczności jako uczestniczka pierwszej edycji The Voice Kids. Będąc w drużynie Edyty Górniak doszła do finału i wygrała program. Następnie reprezentowała nas na Eurowizji Junior 2018, którą również wygrała. Viki Gabor ma podobny początek kariery. Nastolatka wzięła udział w Przesłuchaniach w Ciemno do drugiej edycji The Voice Kids i będąc w drużynie Tomsona i Barona, doszła do finału. Mimo iż nie wygrała brama do jej kariery szeroko się otworzyła i w 2019 roku reprezentowała nas na Eurowizji Junior, którą zresztą wygrała.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy które wierzą w Boga i się tego nie wstydzą. Roksana Węgiel nie jest jedyna!

Dlaczego Viki Gabor zniknęła z show-biznesu?

QUIZ muzyczny: Roxie Węgiel czy Viki Gabor?

Zarówno Roxie Węgiel, jak i Viki Gabor mają na swoim koncie wiele hitów. Polacy je uwielbiają i często mogą usłyszeć je w rozgłośniach radiowych. Czy potrafisz rozpoznać po tytule, czyja to piosenka? Kto śpiewa numer "Miasto", a kto "Afera"? Sprawdź się w naszym quizie - dobra zabawa gwarantowana!

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel stanęła twarzą w twarz ze swoim prześladowcą. Pojawiał się pod jej domem

Roxie Węgiel czy Viki Gabor? Zgadnij kto śpiewa te piosenki

Pytanie 1 z 10
Kto śpiewa piosenkę "Miasto"?