KIEDYŚ I DZIŚ

Z nieśmiałej dziewczynki do odważnej nastolatki. Tak przez lata zmieniła się Viki Gabor

2024-06-13 8:49

O Viki Gabor można powiedzieć nie tylko, że jest utalentowana, ale również to, że dorastała na oczach milionów Polaków. Będąc jeszcze dzieckiem wystąpiła w The Voice Kids, a dziś jest prawdziwą nastolatką z sukcesami na koncie i wielkimi krokami zbliża się do pełnoletności. Pamiętacie jak wyglądała kiedyś? Jej metamorfoza robi ogromne wrażenie!

Viki Gabor to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Artystka od lat zachwyca wszystkich swoim głosem i pokazuje, że warto wierzyć w siebie i spełniać marzenia, będąc jeszcze dzieckiem. Nastolatka dała się poznać publiczności po raz pierwszy jako uczestniczka drugiej edycji The Voice Kids. To właśnie tam, jako 12-letnia dziewczynka pojawiła się na scenie i oczarowała wszystkich swoim głosem. Mocno oczarowani Wiktorią był duet Tomson i Baron, których drużynę zasiliła artystka i wyśpiewała sobie wielki finał. Mimo iż Viki Gabor nie zajęła pierwszego miejsca w show Telewizyjnej Dwójki, to jej kariera poszła do przodu niczym burza, a na jej koncie pojawił się między innymi sukces w postaci zwycięstwa 17. edycji Eurowizji Junior, która miała miejsce w 2019 roku.

Dlaczego Viki Gabor zniknęła z show-biznesu?

Viki Gabor - kiedyś i dziś

Wychodząc na scenę The Voice Kids, Viki Gabor miała 12 lat. Wówczas była cichą, małą dziewczynką, która ubierała się dosyć skromnie. Z czasem artystka zmieniła swój grzeczny styl, postawiła na mocniejszy makijaż i długie tipsy. Dodatkowo Viki Gabor zaczęła podkreślać konturówką swoje duże usta i eksperymentować z włosami, a także zrezygnowała z grzywki, którą miała na początku kariery. Jej przemianę możecie zobaczyć w naszej galerii. Trzeba przyznać, że Viki Gabor przeszła ogromną metamorfozę! Dacie wiarę, że w lipcu 2025 roku będziemy świętować jej 18-nastkę?

ZOBACZ TAKŻE: Dzięki tej diecie Alicja Węgorzewska ma szczupłą sylwetkę. Sporo schudła i zapomniała o dawnych efektach jo-jo