Zenek Martyniuk

i

Autor: AKPA Zenek Martyniuk

KONCERTY

Festiwal Weselnych Przebojów 2023 - KTO WYSTĄPI 11 i 12 sierpnia? Gwiazdy są już znane!

2023-08-11 14:08

Telewizja Polsat po raz kolejny organizuje cykliczne wydarzenie, jakim jest Festiwal Weselnych Przebojów. Muzyczna impreza w Mrągowie potrwa aż dwa dni - 11 i 12 sierpnia. Kogo zobaczymy na scenie? Kto poprowadzi koncerty w piątek i sobotę. Sprawdźcie najważniejsze szczegóły.

Festiwal Weselnych Przebojów 2023 - kiedy się odbędzie? Kogo zobaczymy na scenie? Takie pytania nurtują niejedną osobę, która uwielbia bawić się w rytm najlepszych hitów. Wielkimi krokami zbliża się impreza, obok której nie da się przejść obojętnie. Mowa o Festiwalu Weselnych Przebojów, który odbywa się w tym roku w sierpniu i przez dwa dni będzie gościć w Mrągowie. Niezapomniane chwile, wiele miłości i oczywiście zabawa w rytm najlepszych i najpopularniejszych kawałków, odbędzie się nad jeziorem Czos. Festiwal będzie można obejrzeć na żywo w Telewizji Polsat, a ci którzy chcieliby znaleźć się pod sceną, mogą zakupić bilety na to wydarzenie w internecie. Lista gwiazd dwudniowego festiwalu jest już znana. Sprawdź, kto wystąpi na Festiwalu Weselnych Przebojów 2023 w Mrągowie.

Szybkie Pytania - Filip Lato

Festiwal Weselnych Przebojów 11 sierpnia - kto wystąpi?

Kto wystąpi na Festiwalu Weselnych Przebojów w piątek 11 sierpnia? Lista gwiazd pierwszego dnia wydarzenia jest już znana. Prosto z Amfiteatru w Mrągowie dla wszystkich widzów zgromadzonych przed sceną, jak i przed telewizorami zaśpiewają tacy artyści jak:

Festiwal Weselnych Przebojów 12 sierpnia - kto wystąpi?

Drugi dzień Festiwalu Weselnych Przebojów 2023 odbędzie się już 12 sierpnia. To właśnie wtedy na scenie pojawią się kolejne gwiazdy, które swoimi hitami rozgrzeją publiczność. Na scenie w Amfiteatrze w Mrągowie zaśpiewają:

QUIZ: Jakim jesteś typem gościa na weselu?

Pytanie 1 z 7
W czasie pierwszego tańca: