Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Roksana Węgiel ujawniła szczegóły ślubu. Zdradziła, gdzie odbędzie się ceremonia!

2023-12-21 11:03

Zaręczyny Roksany Węgiel był kameralne, w gronie najbliższych. Czy podobnie będzie ze ślubem? Na temat ceremonii wiadomo niewiele. Młoda artystka dawkuje informacje i przyznaje, że nie chce zdradzać zbyt wiele. Niedawno ujawniła jednak kilka szczegółów związanych z tym dniem. Część fanów może być zaskoczonych!

Ślub Roksany Węgiel z pewnością będzie wydarzeniem obok którego fani młodej wokalistki nie przejdą obojętnie. Informacje na temat ceremonii niesamowicie elektryzują internautów, którzy z niecierpliwością czekają na wielkie wydarzenie. Wiele osób zastanawia się, czy gwiazda zdecyduje się na nieco bardziej medialne przyjęcie tak, jak niektórzy z jej branży mają w zwyczaju, czy będzie to raczej skromna impreza z najbliższymi. Roksana Węgiel i Kevin Mglej poinformowali o zaręczynach pod koniec maja tego roku. Od tego czasu nieustannie pojawiają się kolejne spekulacje dotyczące ich dalszych planów, a nawet plotki, że są już po ślubie. Młoda wokalistka jasno im zaprzecza i informuje, że ceremonia odbędzie się w 2024 roku.

Roksana Węgiel i Beata Kozidrak - jedyny taki wspólny wywiad

Roksana Węgiel - ślub

Artystka nie ukrywa tego, że od razu po zaręczynach, wraz z ukochanym, zaczęła myśleć o ślubie. Jakiś czas temu zdradziła nawet, że ma już upatrzoną wymarzoną suknię ślubną. Choć nie chciała podawać zbyt wielu szczegółów, to uchylając rąbka tajemnicy przyznała, że będzie ona w stylu syrenki. Teraz, przy okazji rozmowy z portalem Shownews dodała, że nie wyobraża sobie, by nie wziąć ślubu kościelnego.

Wiara jest nam bardzo bliska: zarówno ja, jak i Kevin jesteśmy bardzo wierzący, i nie wyobrażam sobie inaczej brać ślubu.

Przyznała, że każde inne rozwiązanie uważa w swojej sytuacji za bezsensowne.

Dla mnie to jest bez sensu brać ślub, kiedy jakby jesteś osobą wierzącą, to tylko kościelny, ponieważ, no o to chodzi w tym sakramencie, żeby w tym wszystkim jakby uczestniczyć przed ołtarzem i przed Bogiem sobie złożyć to „przysięgam”.

Co myślicie o decyzji Roxie? Również uważacie, że w przypadku artystki i Kevina takie rozwiązanie jest najlepsze?

Źródło: Roksana Węgiel ujawniła szczegóły ślubu. Zdradziła, gdzie odbędzie się ceremonia!