Roksana Węgiel szczerze o Sanah i Dawidzie Podsiadło. Nie ukrywa, co o nich myśli

i

Autor: Akpa

Gwiazdy

Roksana Węgiel szczerze o Sanah i Dawidzie Podsiadło. Nie ukrywa, co o nich myśli

2023-09-25 11:09

Roksana Węgiel zdradziła, co uważa o twórczości swoich kolegów z branży, którzy odnoszą największe sukcesy na polskiej scenie muzycznej. Gwiazda jasno powiedziała, jakie jest jej zdanie na temat Dawida Podsiadło i Sanah. Wokaliści z całą pewnością docenią jej słowa. O co chodzi? Przekonajcie się sami!

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Na scenie muzycznej możemy ją oglądać od najmłodszych lat. Na koncie ma wiele osiągnięć, w końcu jako pierwsza wygrała polską wersję The Voice of Poland oraz zajęła pierwsze miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior. Razem z nią na szczycie znajdują się między innymi Sanah czy chociażby uwielbiany Dawid Podsiadło. Piosenkarka postanowiła wyjawić, jakie jest jej zdanie na temat słynnych artystów. Bez ogródek zdradziła, czy słucha ich muzyki oraz co o niej uważa. Jej słowa zdecydowanie mogą się im spodobać. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel w czerwieni. Tak wyglądała na koncercie gwiazd The Voice. Klasa!

Król lew, Sanah a może Bruno Mars? Zaśpiewaj i wybieraj kolejną piosenkę! | Dokończ piosenkę 19

Roksana Węgiel - Sanah i Dawid Podsiadło

Roksana Węgiel wzięła udział w wywiadzie ze Światem Gwiazd, podczas którego została zapytana o to, co uważa o muzyce topowych polskich artystów. Mowa o Dawidzie Podsiadło i Sanah, którym udało się wyprzedać Stadion Narodowy, co oczywiście jest niesamowitym osiągnięciem, o którym wielu znakomitych wokalistów może jedynie pomarzyć. Młoda piosenkarka oznajmiła, iż czasami zdarza jej się słuchać zarówno muzyki Dawida Podsiadło, jak i Sanah. Mają utwory, które mocno chwytają ją za serce. Wygląda na to, że Roksana Węgiel docenia swoich kolegów z branży. To dla nich z całą pewnością pozytywna informacja!

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel w białej sukni. Fani przecierają oczy ze zdumienia!

Wyprzedają stadiony Sanah i Dawid Podsiadło. Czy Ty lubisz ich muzykę? Czy słuchasz ich prywatnie? - zapytała dziennikarka.

Słucham Sanah z czasami. Tak samo mam z Dawidem. Sanah ma kilka kawałków, które chwytają mnie za serce, tak samo jak i Dawid Podsiadło. Są kompozycje, które naprawdę uwielbiam, jeśli chodzi o tych artystów - wyznała Roksana Węgiel.

Listen on Spreaker. Źródło: Roksana Węgiel szczerze o Sanah i Dawidzie Podsiadło. Nie ukrywa, co o nich myśli