Roksana Węgiel

i

Autor: Damian Klamka/East News

Roksana Węgiel niczym anioł. Występ wokalistki oczarował widzów

2021-08-16 15:24

Roksana Węgiel po raz kolejny udowodniła, że potrafi odnaleźć się w każdym repertuarze. Wokalistka była jedną z gwiazd specjalnego widowiska Abba Ojcze, w trakcie którego wykonała hit Światowych Dni Młodzieży. Występ z utworem Błogosławieni miłosierni oczarował polskich widzów oraz internautów, którzy nazywają gwiazdę aniołem polskiej sceny.

Roksana Węgiel nigdy nie ukrywała, że jest osobą wierzącą. Młoda piosenkarka regularnie zamieszcza na swoim Instagramie cytaty z Biblii oraz chętnie występuje na koncertach z muzyką religijną. Niedawno Roxie była gwiazdą wyjątkowego widowiska Abba Ojcze. Piosenkarka, która już niebawem zawalczy o Bursztynowego słowika podczas festiwalu w Sopocie, zaprezentowała utwór, który był hymnem Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku. Mowa oczywiście o kompozycji Błogosławieni miłosierni, która doczekała się również hitowego remiksu. Licznik zamieszczony pod wersją audio pokazuje 16 milionów. To o 6 milionów więcej niż wersja oryginalna.

Jak można się było spodziewać, Roksana Węgiel po raz kolejny dała z siebie wszystko. Ubrana w biały komplet wokalistka zachwyciła stojąca pod sceną publiczność, jak również oglądających transmisję z koncertu widzów i internautów. Ci ostatni pod zamieszczonym w sieci wideo zasypali gwiazdę polskiej sceny muzycznej licznymi komplementami.

Sonda
Podoba Ci się nowa fryzura Roksany Węgiel?

Roksana Węgiel oczarowała publiczność

Występ z singlem Błogosławieni miłosierni zachwycił wszystkich. Stacja TVP zamieściła nagranie z koncertu na YouTubie. Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy, za pośrednictwem których internauci docenili zdolności wokalne 16-letniej piosenkarki.

anioł nie człowiek ? zaśpiewała przepięknie jestem z niej ogromnie dumna ??

Wspaniałe wykonanie! Cudowna piosenka, do której mam ogromny sentyment i przepiękny, niesamowity głos Roksany ❤?

Roksia, nie mogę przesłać słuchać. Jesteś cudowna ??? dziękuję. Najlepiej zaśpiewane i pięknie wyglądasz . Kocham cię. A ta końcówka jak Beyonce. Jesteś przecudowna ?????? - piszą.

Jeśli jeszcze nie widzieliście występu Roxie, nadrabiajcie zaległości.

Eska Hit Challenge - Roksana Węgiel
Źródło: Roksana Węgiel niczym anioł. Występ wokalistki oczarował widzów