Roksana Węgiel, Kacper Błoński

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel, Kacper Błoński

Roksana Węgiel adorowana przez Kacpra Błońskiego? Fani artystki są oburzeni!

2022-07-29 9:09

Roksana Węgiel coraz chętniej pokazuje zmysłowe zdjęcia w sieci. Tym razem zdecydowała się dodać fotkę z wakacji w stroju kąpielowym, a w sieci zrobiło się naprawdę gorąco! Fani młodej gwiazdy zalali ją komplementami i... bronili przed youtuberem Kacprem Błońskim. Wystarczył jeden komentarz youtubera, który mocno oburzył internautów! Kacper podrywa Roxie?

Roksana Węgiel zyskała ogromną popularność, dzięki The Voice Kids. Artystka wygrała pierwszą edycję show, co sprawiło, że bramy do wielkiego, muzycznego świata szeroko się przed nią otworzyły. Kolejnym jej sukcesem było zwycięstwo na Eurowizji Junior 2018 i oczywiście dobra passa na tym się nie zakończyła. Roxie dorastała na naszych oczach i dziś ma już 17 lat i sporo muzycznych i telewizyjnych sukcesów na swoim koncie. Od pewnego czasu artystka chętnie pokazuje się swoim fanom w nieco odważniejszym wydaniu. Doczepione kępki i makijaż sprawiają, że ciężko oderwać od niej wzrok! Teraz jednak Roksana Węgiel zdecydowała pokazać się w stroju kąpielowym. Najnowsze zdjęcie zachwyciło fanów gwiazdy, jak i... youtubera Kacpra Błońskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Kacper Blonsky z wakacyjnym hitem SZAMAN. Słuchacze oszaleli na punkcie tego numeru!

Która polska wokalistka mogłaby być Twoją dziewczyną?

Pytanie 1 z 9
Widzisz piękną kobietę na ulicy. Na co w pierwszej kolejności zwracasz uwagę?

Fani Roxie bronią ją przed Kacprem Błońskim

Roksana Węgiel ma wielu znajomych i nie ma się co dziwić, w końcu jest jedną z popularniejszych artystek młodego pokolenia w naszym kraju. Jej najnowsze zdjęcie w bikini, zdecydowali się skomentować między innymi Tribbs, Ola Kot, ale także 24-letni youtuber Kacper Błoński. Na pytanie piosenkarki "U Was nadal tak gorąco?" odpowiedział:

Dziś najlepsza pogoda ?

Komentarz gwiazdy internetu, nie spodobał się fanom 17-latki i oburzeni zaczęli bronić swojej idolki.

- zostaw ja staruchu

- nie podrywaj

- Julkę zostawił to teraz za drugą się bierze

- 4 lata różnicy

Kacper Błoński nie odpowiedział na zaczepki ze strony internautów, którzy z jego komentarza wywnioskowali, że podrywa młodszą od siebie Roksanę Węgiel. Przypomnijmy, że Roxie ma chłopaka, jednak swoją relację utrzymuje z dala od mediów.

ZOBACZ TAKŻE: Viki Gabor przeszła kolejną metamorfozę! 15-latka zrobiła piercing i podzieliła internautów

Szybkie pytania - Cleo