Kamila Nicpoń i Rafał Maślak

i

Autor: EastNews Kamila Nicpoń i Rafał Maślak

Rafał Maślak został ojcem po raz drugi! Kamila Nicpoń urodziła

2021-08-12 19:48

Tutaj się należą gratulacje! Rafał Maślak został ojcem! Kamila Nicpoń urodziła ich drugie dziecko. Rodzina jest już w komplecie, w domu. Świeżo upieczeni rodzice pochwalili się w sieci pierwszymi zdjęciami ich dziecka. Jest taka urocza!

Zdaje się, że nic nie jest zatrzymać tego gwiazdorskiego baby boomu. Nie ma tygodnia, byśmy nie opisywali kolejnej ciąży lub jej szczęśliwego rozwiązania! Tym razem na Wasze gratulacje czekają Rafał Maślak i Kamila Nicpoń!

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń mają drugie dziecko

O tym, że Kamila Nicpoń jest w ciąży, dowiedzieliśmy się kilka miesięcy temu. Para chętnie relacjonowała przebieg ciąży w sieci. Pokazali nawet nagranie z ceremonii ujawnienia płci. Już w maju wiedzieliśmy, że Rafał Maślak i Kamila Nicpoń będą mieli córkę.

Teraz dotarły do nas radosne wieści - rodzina jest już w komplecie w domu.

TANIEC Z GWIAZDAMI. Jak tańczyć salsę? [SZYBKI KURS] | ESKA XD - Fit vlog #29

W moim życiu pojawił się kolejny cud ?❤️❤️ bezpieczni, szczęśliwi, wszyscy razem ?‍?‍?‍? w domu ?

Napisała Kamila Nicpoń pod zdjęciem, na którym karmi córeczkę piersią.

Nieco dłuższą relację opublikował Rafał Maślak. Dowiadujemy się, że to on odwiózł żonę na porodówkę. Nie mógł jednak jej tam towarzyszyć, więc aby zająć myśli poszedł na siłownię.

Tym uroczym wpisem Rafał Maślak zdradził imię córki - Michasia.

Hotplota.pl wita na świecie!

Zacząłem rzucać ciężarami, nie mogąc nawet doliczyć do dziesięciu. Po kilku godzinach zacząłem się mocno martwić i wkurzać, że nie mam żadnego wpływu i wiedzy na to co się dzieje. Wracając do domu dostałem od Kamili zdjęcie na którym pierwszy raz zobaczyłem swoją córeczkę. Od razu zadzwoniłem! Kiedy odebrała, nie wytrzymałem, rozpłakałem się jak dziecko. Wszystkie emocje zeszły, zamieniły się w jedno wielkie szczęście. Na pierwsze odwiedziny musiałem poczekać jeszcze dobę, wtedy pierwszy raz dotknąłem i przytuliłem Michasie… Dziękuje moja bohaterko @maslak_kamila ❤️‍? Witaj na świecie córeczko❤️.

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?

Jakie gwiazdy także niedawno zostały mamami?

Źródło: Rafał Maślak został ojcem po raz drugi! Kamila Nicpoń urodziła