Rafał Brzozowski, Edyta Górniak

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Rafał Brzozowski zakochany po uszy. Chodzi o Edytę Górniak? "Na długo znikali w garderobie"

2024-01-12 9:49

Rafał Brzozowski często łączony jest z Edytą Górniak. Wiele osób myśli, że artyści od jakiegoś czasu są parą, ponieważ zawsze świetnie się dogadują! Czy coś jest na rzeczy? W sieci zaczęły krążyć pogłoski o tym, że Rafał Brzozowski jest zakochany. Ze swoją nową wybranką miał znikać na długo do garderoby.

Miłość to piękne uczucie, które uskrzydla każdego. Czy Rafał Brzozowski właśnie się zakochał? O życiu prywatnym artysty często chodzą plotki. Po rozstaniu z modelką Anną Tarnowską, z którą był w związku przez osiem lat, media co chwile spekulują z kim się spotyka. Często wymieniana jest właśnie Edyta Górniak, ponieważ artyści mają ze sobą bardzo bliską relację, a gdy piosenkarka go widzi, jest wpatrzona w swojego kolegę jak w obrazek. Rafał i Edyta przyjaźnią się, jednak artystka co jakiś czas uwielbia podkręcać doniesienia o ich rzekomym romansie. Taka sytuacja miała miejsce podczas świątecznego koncertu Edyty Górniak, kiedy to podczas nagrań ze sceny padła wzmianka o pierścionku zaręczynowym.

- Mam nadzieję, że udało mi się państwa zaskoczyć. Ja wiem, że nie mam pierścionka zaręczynowego jeszcze. I'm working on it, ok? [tłum. Pracuję nad tym]. Nie powtarzajcie mu

To był oczywiście żart ze strony Edyty Górniak, chyba że po cichu artystka ma naprawdę do niego słabość. Nie nam to oceniać. Rafał Brzozowski był także łączony z Martą Manowską, prowadzącą program "Rolnik szuka żony". Dziś mówi się jednak o innej kobiecie, z którą wokalista występował na scenie. O kogo chodzi?

Wszyscy mężczyźni Edyty Górniak

Nowa partnerka Rafała Brzozowskiego

Rafał Brzozowski jest zakochany? Według doniesień serwisu Świat Gwiazd, wokalista od pewnego czasu ma spotykać się z Malwiną Kusior. Kim jest kobieta z którą miał znikać na długo w garderobie? Malwina jest piosenkarką i aktorką, która na co dzień występuje w Teatrze Muzycznym Roma. Często pojawia się także w programie "Jaka to melodia?", gdzie kilka razy wystąpiła z Rafałem Brzozowskim. Widzowie Telewizji Polskiej mogli oglądać ją także w "Rytmach Dwójki". Myślicie, że jest coś na rzeczy? Według informatora Świata Gwiazd, Rafał Brzozowski ma spotykać się z Malwiną Kusior od jesieni 2023 roku i to, że między nimi iskrzy, można było dostrzec właśnie w "Rytmach Dwójki". Póki co Rafał Brzozowski nie odniósł się do spekulacji na temat nowego związku.

Rafał Brzozowski z Maliwną Kusior

i

Autor: AKPA
Rafał Brzozowski z Maliwną Kusior

i

Autor: AKPA