Radio SuperNova gościem Targi Książki i Mediów VIVELO. Zapraszamy do naszej strefy!

i

Autor: Radio SuperNova Radio SuperNova gościem "Targi Książki i Mediów VIVELO". Zapraszamy do naszej strefy!

Radio SuperNova gościem "Targi Książki i Mediów VIVELO". Zapraszamy do naszej strefy!

2023-05-19 10:16

Chciałbyś zobaczyć jak wygląda praca radiowca od kulis? Będziesz miał taką możliwość na PGE Narodowym, podczas Targów Książki i Mediów Vivelo. Radio Supernova z ekipą będą czekać na Ciebie w specjalnej strefie. Sprawdź szczegóły i wpadnij przybić nam piątkę!

Targi Książki i Mediów VIVELO to znakomita opcja dla wszystkich, którzy interesują się literaturą, radiem oraz współczesnymi technologiami. Na miejscu w dniach 18-21 maja napotkacie na kilka wyjątkowych stref, które przeniosą Was w świat mediów, infulencerów i internetowych twórców. Jeśli chcecie przenieść się w kulturalną podróż, podczas której tradycyjna książka spotka się z nowoczesnymi technologiami koniecznie musicie odwiedzić jedną z dwunastu stref: #dzieńdobry #mamatatadziecko #booktok #gaming #wystawcy #scenagłówna #audio #lifestyle #szkoła #spotkajautora #livecooking #agenciliteraccy. To jednak nie koniec atrakcji. Na Targach Mediów i Książki VIVELO, czeka na Was także Radio SuperNova!

Marcin Czerwiński premiera piosenki California w Radiu SuperNova

Radio SuperNova - Targi Książki i Mediów VIVELO

Studio Radia SuperNova na Targach Książki i Mediów VIVELO zainteresuje nie tylko przyszłych prezenterów i dziennikarzy, ale również osoby, które chciałby zobaczyć od kulis, jak wygląda praca w naszym radiu. Znajdziecie nas na PGE Narodowym na promenadzie wewnętrznej w sektorze D12. Oto rozkład naszej jazdy na Targach Vivelo:

  • Sobota 10-14 - Kuba Adamiak, Paweł Bogaj, Agata Brodaczewska
  • Sobota 14-18 - Kamil Kowalski, Piotr Jachim, Damian Wilczyński
  • Niedziela 10-14 - Mateusz Kwiatkowski, Kuba Klym, Agata Brodaczewska
  • Niedziela 14-18 - Artur Jarząbek, Damian Wilczyński 

Jeśli chcecie poznać naszych radiowców, przybić piątkę i zobaczyć z bliska jak wygląda praca w SuperNovej - wpadajcie do naszej specjalnej strefy. Razem z Wami będziemy w sobotę i niedzielę na PGE Narodowym i będziemy mieć dla Was mnóstwo gadżetów!