Beata Kozidrak, Piotr Sołoducha i  Janusz Panasewicz

i

Autor: AKPA

SPRAWDŹ SIĘ

QUIZ: W jakim zespole śpiewa Beata Kozidrak, Piotr Sołoducha i Janusz Panasewicz? Sprawdź czy zdobędziesz 10/10

2024-05-21 8:56

Choć są popularni nie idą przez branżę muzyczną solo, lecz ze swoimi zespołami. Czy wiesz w jakiej grupie śpiewa Beata Kozidrak, Piotr Sołoducha, Janusz Panasewicz czy też Magdalena Wójcik? Sprawdź się w naszym quizie. Przy niektórych nazwiskach możesz mieć zawahanie.

Polska scena muzyczna od lat obfituje w wybitne zespoły, które zyskały nie tylko krajową, ale i międzynarodową sławę. Wśród nich na szczególne wyróżnienie zasługują grupa Bajm, Lady Pank, T.Love, Enej, a także wiele innych zespołów, które wniosły do polskiej branży muzycznej wiele muzycznego dobra. Bajm z Beatą Kozidrak na czele przez lata kształtował scenę, inspirując kolejne pokolenia artystów, a Lady Pank był i jest nadal jednym z najważniejszych zespołów rockowych w Polsce, który nie tylko tworzył przeboje, ale także wpływał na rozwój kultury rockowej. Jest też zespół Enej, który mimo iż jest młodszy w porównaniu z Bajm i Lady Pank, to zyskał uznanie dzięki swojej oryginalności i zdolności do łączenia różnych gatunków muzycznych.

ZOBACZ TAKŻE: Bracia czy Pectus? Zgadnij kto śpiewa piosenki „Wierzę w lepszy świat”, „Barcelona” i nie tylko

10 piosenek dzięki którym Lady Pank jest popularny. Te hity pokochali Polacy!

QUIZ: Kto jest w jakim zespole?

Beata Kozidrak, Piotr Sołoducha, Janusz Panasewicz, Muniek Staszczyk i nie tylko. Te polskie gwiazdy choć bardzo dobrze znane są ze swojego imienia i nazwiska, grają i śpiewają w zespołach. Czy wiesz jak nazywają się grupy muzyczne, z którymi na co dzień koncertują? Choć może wydawać się to banalne, przy niektórych pytaniach można się zawahać. Już teraz rozwiąż quiz, który przygotowaliśmy i sprawdź swoją wiedzę. Dobra zabawa gwarantowana!

ZOBACZ TAKŻE: Majka Jeżowska w młodości. Tak lata temu wyglądała artystka od hitu "Wszystkie dzieci nasze są"

Kto jest w jakim zespole? My podajemy nazwisko gwiazdy, a Ty zgadujesz zespół

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. W jakim zespole śpiewa Beata Kozidrak?