Andrzej Piaseczny

i

Autor: AKPA

SPRAWDŹ SIĘ

QUIZ: Dokończ piosenki Andrzeja Piasecznego. Te hity pokochali Polacy

2024-06-10 15:28

Andrzej Piaseczny jest aktywny na scenie muzycznej od wielu lat i ma na swoim koncie wiele kawałków. Niektóre z nich tak spodobały się polskiej publiczności, że zostały okrzyknięte prawdziwymi hitami. Czy potrafisz je dokończyć? Sprawdź, czy znasz tekst piosenki "Śniadanie do łóżka" i nie tylko!

Andrzej Piaseczny znany wszystkim jako Piasek, od lat jest aktywny w branży muzycznej. Wszystko zaczęło się w 1992 roku, kiedy to przez pięć lat był wokalistą zespołu Mafia. To właśnie z grupą wydał trzy albumy muzyczne, a później rozpoczął karierę solową. Jako artysta solowy wydał dziesięć albumów studyjnych, a piosenki które na nich się znalazły zostały niesamowicie ciepło przyjęte przez polskich słuchaczy. Nie da się ukryć, że do najpopularniejszych hitów Piaska należą kawałki takie jak "Chodź, przytul, przebacz", "Śniadanie do łóżka", "Z głębi duszy" za który zdobył główną nagrodę Bursztynowego Słowika podczas Festiwalu w Sopocie, "Szczęście jest blisko", "Jedna na milion". Oprócz kariery muzycznej, Andrzej Piaseczny ma na swoim koncie rolę jurora w Tańcu z Gwiazdami, a także role aktorskie w serialu Złotopolscy, Niania, czy też Spadkobiercy.

ZOBACZ TAKŻE: Doda usłyszała wyrok. Jest komentarz jej menadżerki

eska2: Halina Frąckowiak kiedyś i dziś. Tak w młodości wyglądała słynna piosenkarka

Piosenki Andrzeja Piasecznego - quiz

"Chodź, przytul, przebacz", "Śniadanie do łóżka", "Imię deszczu" - te i inne piosenki Andrzeja Piasecznego zna prawie każdy. A Ty zaliczasz się do tego grona? Rozwiąż nasz muzyczny quiz i sprawdź, czy numery Piaska masz w małym paluszku. Powodzenia!

Dokończ piosenki Andrzeja Piasecznego. Te hity pokochali Polacy

Pytanie 1 z 11
Albo chodź, przytul mnie, albo odejdź i przebacz...