Qczaj

i

Autor: VIPHOTO/East News

Qczaj o wygranej Ochmana: 'Festiwal Piosenki Religijnej w Licheniu'. Fani się wściekli!

2022-02-21 16:27

Qczaj to znany polski influencer, który w mediach społecznościowych i telewizji daje porady odnośnie do sportu i zdrowego trybu życia. Tym razem postanowił jednak wypowiedzieć się w kontekście Eurowizji. Co ciekawe, na zwycięzcy polskich preselekcji nie pozostawił suchej nitki. Fani Krystiana Ochmana są oburzeni!

Eurowizja to temat, którym żyje mnóstwo osób. Internauci chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami w sieci. Nie inaczej było w sobotę 19 lutego 2022, kiedy to odbył się koncert Tu Bije Serce Europy, podczas którego poznaliśmy naszego reprezentanta. Został nim Krystian Ochman, który w Turynie zaśpiewa piosenkę River. Choć zdecydowana większość widzów była zadowolona z werdyktu, pojawiły się także słowa krytyki. Jedną z osób, której nie podoba się utwór River, jest influencer i trener znany jako Qczaj. Na swoim Instagramie powiedział, że zwycięski numer brzmi jak utwór na Festiwal Piosenki Religijnej w Licheniu. Zaznaczył także, że jego wielką faworytką była Daria. Piosenkarka startowała w preselekcjach z piosenką Paranoia. Porównanie Qczaja nie spodobało się fanom Ochmana!

ZOBACZ TAKŻE: Krystian Ochman - Eurowizja 2022 jest dla niego! Piosenką River i GŁOSEM zdobędzie serca

Krystian Ochman - wywiad po zwycięstwie

Qczaj w ogniu krytyki

Słowa Qczaja na temat piosenki Krystiana Ochmana spotkały się z wielką krytyką. "Spokojnie, nie unoś się… Wygrał Krystian i nie wiem po co pisać, że czyimś zdaniem nie powinien", "Co za frajerski komentarz! Wygrał kto inny, ładnie byłoby tak zwyczajnie po ludzku pogratulować", "Ale po co pisać to pod postem o zwycięzcy, myśli Pan, że mu przyjemnie? Nie można z klasą pogratulować swojej faworytce, najlepiej prywatnie, bez obnoszenia się?" - to tylko część komentarzy, które można znaleźć pod postem trenera-celebryty.

Sonda
Czy Krystian Ochman wygra Eurowizję 2022?

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

Europejska Unia Nadawców potwierdziła, że 66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja 2022. Eurowizja odbędzie się w Turynie. Trzy koncerty - dwa półfinały i finał - odbędą się w hali Papa Alpitour, która jest w stanie pomieścić nawet 18 tysięcy widzów. To nie jest pierwsza międzynarodowa impreza, która się tam odbędzie. W 2006 roku Turyn gościł Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Źródło: Qczaj o wygranej Ochmana: 'Festiwal Piosenki Religijnej w Licheniu'. Fani się wściekli!