Przybysze

i

Autor: Materiały prasowe HBO

Przybysze sezon 2 - premiera. O czym będzie druga odsłona i kto zagra w serialu HBO?

2021-11-17 15:41

Sześcioodcinkowy drugi sezon serialu Max Original Przybysze powraca. Nowa produkcja została stworzona przez Rubicon TV dla HBO i wyreżyserowana przez Jensa Liena. Kolejną część serialu będzie można oglądać już od 5 grudnia w HBO GO.

Przybysze sezon 2 - premiera. Drugi sezon stworzony i napisany przez Eilifa Skodvina & Anne Bjørnstad (Lilyhammer) powraca! Już 5 grudnia będziemy mogli śledzić dalsze losy bohaterów na HBO GO. Co czeka nas w kolejnych odcinkach?

Przybysze 2. sezon - o czym będzie?

Nowy sezon rozpoczyna się w Oslo, którym wstrząsa brutalne morderstwo. Lars i Alfhildr rozpoczynają wspólne śledztwo, które łączy kilka krajów i stuleci w jednym pytaniu: czy Kuba Rozpruwacz mógł przeniknąć do współczesności? Policyjni detektywi wkrótce zdają sobie sprawę, że aby rozwiązać zagadkę, mogą ufać wyłącznie sobie.

Przybysze 2 - obsada

W drugim sezonie w rolach głównych Alfhildr i Larsa ponownie występują Krista Kosonen i Nicolai Cleve Broch. W pozostałych rolach pojawią się Tobias Santelmann (Upadek królestwa), Paul Kaye (Gra o tron), Ann Akin (Mogę cię zniszczyć), Jade Anouka (Mroczne materie), Billy Postlethwaite (Czarnobyl), Hedda Stiernstedt (The Restaurant) oraz Philip Rosch (Alienista).

Producentem drugiego sezonu jest Terje Strømstad, koproducentem - Jens Lien, a producentami wykonawczymi są Fridrik Mar, Eilif Skodvin & Anne Bjørnstad. Producentami z ramienia HBO Max są Christian Wikander, Steve Matthews oraz Antony Root.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2
Źródło: Przybysze sezon 2 - premiera. O czym będzie druga odsłona i kto zagra w serialu HBO?