Projekt Lady 3 - uczestniczki [PEŁNA LISTA]

i

Autor: Fot. TVN Uczestniczki Projekt Lady 3

Projekt Lady: jedna z uczestniczek została bez grosza i błaga fanów o pomoc

2022-02-02 14:41

Karolina Plachimowicz była uczestniczką 2. edycji popularnego programu "Projekt Lady". Choć nie weszła do finału, było o niej dość głośno. Teraz Polka mieszkająca w Holandii tonie w długach do tego stopnia, że zwróciła się do swoich fanów o pomoc, zakładając internetową zbiórkę.

Karolina Plachimowicz zajęła 4. miejsce w 2. edycji prowadzonego przesz Małgorzatę Rozenek-Majdan programu "Projekt Lady". Po udziale w show dziewczyna wróciła do Holandii, gdzie od lat przebywa jej córka. Teraz straciła dach nad głową i środki do życia. Fani jej jednak nie opuścili.

Projekt Lady: Karolina Plachimowicz błaga internautów o pomoc

Problemy finansowe byłej uczestniczki "Projektu Lady" sięgnęły dramatycznego poziomu. Sprawą zajął się komornik, a w efekcie Karolina Plachimowicz straciła dach nad głową i dostęp do konta bankowego. Za pośrednictwem serwisu pomagam.pl kobieta zwróciła się do swoich fanów o pomoc. Założyła zbiórkę, która ma pomóc jej zgromadzić niezbędne fundusze, bez których nie wyjdzie na prostą i nie odzyska pełnej opieki nad ukochaną córką.

Ludzie zarzucają mi lenistwo, bo popadłam w depresję, gdy cały świat, w który wierzyłam, upadł. Szczerze to dziś stoję w martwym puncie z długami które rosną, bez pracy, której nie mogę utrzymać. [...] Dla ciebie to może nie wiele lub śmieszne, ale każda złotówka zbliża mnie do rozwiązania mojego problemu. - napisała Karolina Plachimowicz w apelu do fanów

Zobacz także: Projekt Lady - kto wygrał poprzednie edycje? Metamorfozy zwyciężczyń szokują!

Ex-uczestniczka "Projektu Lady" wyznała ponadto, że od lat walczy z depresją i tęskni za ojczystym krajem. W Holandii, choć jest nieszczęśliwa, pozostaje wyłącznie ze względu na dziecko.

Nie mam ani znajomych tutaj, ani rodziny. Najchętniej bym wyjechała, ale nie zostawię córki, bo wiem że już jej nie zobaczę. A ona potrzebuje matki, ale duszę się tutaj, gdzie mieszkam. Czuje się jak w więzieniu. Nie mogę patrzeć na ten kraj i na tych ludzi, chciałabym wrócić do Polski.

Celem zbiórki założonej przez Karolinę Plachimowicz było zgromadzenie 5 000 złotych. W chwili powstawania niniejszego artykułu byłą uczestniczkę "Projektu Lady" wsparło łącznie 159 osób, co pozwoliło na zebranie kwoty 5 040 złotych.

Zobacz także: Mentorka z "Projektu Lady" pokazała zdjęcie z młodości. Wyglądała jak punkówa!

Patrycja Wieja: Żałuje udziału w "Projekt Lady"? Wyjawiła patent Małgorzaty Rozenek-Majdan!
Źródło: Projekt Lady: jedna z uczestniczek została bez grosza i błaga fanów o pomoc