horoskop

i

Autor: pixabay.com

Prognoza pogody na Walentynki 2022. Jaka będzie pogoda w święto zakochanych?

2022-02-13 12:31

Walentynki 2022 zbliżają się wielkimi krokami. Niestety luty w tym roku jest nieprzewidywalny jeśli chodzi o pogodę, więc większość osób zastanawia się jak spędzić ten czas. Jaka będzie pogoda na Walentynki 2022? Spadnie śnieg, zaświeci słońce, czy będzie padać deszcz? Sprawdźcie prognozę pogody na tegoroczne święto zakochanych.

Pogoda na walentynki 2022, to coraz częściej wyszukiwana fraza w polskim internecie. Nie ma się co dziwić. Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami, dlatego wiele osób planuje z wyprzedzeniem atrakcje na ten dzień. Romantyczny spacer z pięknym krajobrazem, wycieczka za miasto, kąpiel w gorącym basenie na zewnątrz, zdobywanie szczytów w górach, kulig lub szaleństwo na stoku. Okazji do spędzania czasu na świeżym powietrzu jest mnóstwo, lecz przyda się dobra pogoda. Jak będzie tym razem? Jaka pogoda będzie w święto zakochanych? Walentynki wypadają jak zawsze 14 lutego, natomiast w 2022 roku data ta wypada na początku tygodnia w poniedziałek.

ZOBACZ TAKŻE: Prezent na Walentynki 2022 - dla niego i dla niej. Co kupić drugiej połówce?

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko

Pogoda na Walentynki 2022 - czy będzie ciepło?

Jaka pogoda będzie 14 lutego? 2022 rok do tej pory nie rozpieszcza nas, jeżeli chodzi pogodę. W ostatnich dniach tygodniach jesteśmy świadkami prawdziwych anomalii pogodowych - raz jest słońce, później pada śnieg, a jeszcze innym razem wieje i leje deszcz. Jaka pogoda będzie w Walentynki? W poniedziałek 14 lutego jest duża szansa na pojawienie się słońca w całej Polsce! W Warszawie prognozowane jest 5 stopni Celsjusza oraz bezchmurne niebo. Podobnie prezentuje się również prognoza pogody dla Pomorza, zachodniej jak i wschodniej części naszego kraju. W górach natomiast termometry mogą pokazywać około 2-3 stopni Celsjusza, a na niebie pojawi się lekkie zachmurzenie jednak z przewagą słońca. Zapowiadają się piękne Walentynki 2022.

Pamiętajcie jednak, że pogoda lubi płatać figle, dlatego prognozę pogody należy sprawdzać z dnia na dzień dla danego regionu, który nas interesuje.

Sonda
Obchodzisz Walentynki?
Źródło: Prognoza pogody na Walentynki 2022. Jaka będzie pogoda w święto zakochanych?