Majka Jeżowska

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Życie prywatne Majki Jeżowskiej. Syn gwiazdy był jej inspiracją do tworzenia piosenek dla dzieci

2024-05-16 13:26

Majka Jeżowska kojarzy się wielu osobom z piosenkami dla najmłodszych, jednak okazuje się, że artystka ma na swoim koncie o wiele więcej osiągnięć. Kim jest prywatnie? Jak zaczęła się jej kariera w show-biznesie? Ile ma lat? Najważniejsze informacje na temat polskiej piosenkarki, poznacie czytając poniższy artykuł.

Spis treści

  1. Majka Jeżowska - wiek, wzrost
  2. Majka Jeżowska - mąż, dzieci
  3. Majka Jeżowska - piosenki
  4. Majka Jeżowska - młoda
  5. Majka Jeżowska - Instagram

Majka Jeżowska - wiek, piosenki, dzieci, mąż, wzrost, młoda, kariera, Instagram: takie frazy są najczęściej poszukiwane przez internautów w sieci. Majka Jeżowska to polska piosenkarka, kompozytorka, scenarzystka i reżyserka, która ukończyła studia na Wydziale Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach pod kierunkiem Krystyny Prońko. Jej kariera zawodowa jest bardzo bogata, ponieważ obfituje nie tylko w wiele występów scenicznych, ale także wiele piosenek które stworzyła, a także nagród które otrzymała. Warto również wiedzieć, że Majka Jeżowska zaczęła nagrywać piosenki dla dzieci z tego względu, że rynek muzyczny w tym temacie był bardzo ubogi, natomiast jej inspiracją do tworzenia był jej syn. Jak stwierdziła w jednym z wywiadów prasowych, inspiracją dla twórczości dla dzieci stała się chęć nagrania piosenki dla swojego syna. Majka Jeżowska na co dzień śpiewa altem, jednak w początkowych latach kariery nagrywała głównie piosenki popowe. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Meller na wizji przeprasza Majkę Jeżowską. Powiedział coś, co mocno dotknęło artystkę | MELLINA #10

Majka Jeżowska - wiek, wzrost

Ile lat ma Majka Jeżowska? Piosenkarka urodziła się dokładnie 25 maja 1960 roku w Nowym Sączu. Jak łatwo można obliczyć, w 2022 roku skończyła 63 lata. Internauci zastawiają się także ile wzrostu ma Majka Jeżowska? Niestety takiej informacji nie znajdziemy w sieci.

Majka Jeżowska - mąż, dzieci

Czy Majka Jeżowska ma męża? Okazuje się, że pierwszym mężem artystki był muzyk Janusz Koman, z którym ma syna Wojciecha (ur 1981 rok). W 1982 Majka Jeżowska poślubiła jednak gitarzystę Toma Logana.

ZOBACZ TAKŻE: Tak kiedyś wyglądał Krzysztof Rutkowski. Na zdjęciach z młodości ciężko go rozpoznać!

Majka Jeżowska - piosenki

Majka Jeżowska ma na swoim koncie wiele piosenek, które skierowane są głównie do najmłodszych. Do tych najpopularniejszych tytułów zaliczyć można takie utwory jak:

  • A ja wolę moją mamę
  • Wszystkie dzieci nasze są
  • Najpiękniejsza w klasie

Dodatkowo w 2022 roku Majka Jeżowska zafundowała światu nowość. Mowa o kawałku Nie Wciągaj Mnie, który jest całkiem nową muzyką w jej karierze. Tym razem nie jest to numer skierowany do najmłodszych. Swoją nowością artystka chce natchnąć wszystkie dziewczyny w każdym wieku do walki o swoje prawa każdego dnia.

Majka Jeżowska - młoda

Wiele osób poszukuje zdjęć Majki Jeżowskiej z młodości. Takie są dostępne w internecie po wpisaniu w Google frazy "młoda Majka Jeżowska".

Majka Jeżowska - Instagram

Majka Jeżowska jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupce jej imię i naziwsko, lub oficjalny nick @majka_jezowska_.