Egzamin ósmoklasisty

i

Autor: Adam STASKIEWICZ/East News

Próbny egzamin ósmoklasisty 2022 - odpowiedzi. Gdzie i kiedy ich szukać?

2021-12-08 10:11

Próbny egzamin ósmoklasisty 2022 dobiega końca. Wszyscy uczniowie, którzy do niego podeszli, z niecierpliwością wyczekują wyników. Gdzie należy szukać poprawnych odpowiedzi z języka polskiego, matematyki oraz z języka angielskiego? Kiedy będą one dostępne w internecie? Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty z Operonem.

Próbny egzamin ósmoklasisty 2022 - odpowiedzi to coś, czego poszukiwać będą wszyscy ósmoklasiści, którzy przystąpili do testów sprawdzających wiedzę, jaką nabyli na przestrzeni wszystkich lat spędzonych w szkole podstawowej. Arkusze, z jakimi musieli zmierzyć się kończący w tym roku szkolnym szkołę podstawową uczniowie, zostały przygotowane nie przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, a przez wydawnictwo Operon. Dzięki temu ósmoklasiści mogą sprawdzić, co idzie im najlepiej, a nad czym powinni jeszcze popracować, by jak najlepiej zdać zaplanowaną na maj 2022 roku sesję egzaminacyjną. Egzamin ósmoklasisty ma realny wpływ na pomyślne przejście rekrutacji i dostanie się do wymarzonej szkoły średniej. Sprawdźcie, gdzie i kiedy należy szukać odpowiedzi z poszczególnych części próbnego egzaminu ósmoklasisty z Operonem 2022.

Sonda
Egzamin ósmoklasisty 2023. Denerwujesz się przed testem?

Próbny egzamin ósmoklasisty 2022 - odpowiedzi

Chcecie sprawdzić, jak poszedł wam próbny egzamin ósmoklasisty z Operonem? Na odpowiedzi trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Jeśli chcecie mieć pewność, czy zaznaczyliście dobrą odpowiedź, to warto skonsultować ją z nauczycielem prowadzącym dany przedmiot. Klucz odpowiedzi powinien być dostępny na oficjalnej stronie wydawnictwa Operon w zakładce Baza arkuszy.

Teledyski kręcone w szkole! Pamiętasz je wszystkie?
Źródło: Próbny egzamin ósmoklasisty 2022 - odpowiedzi. Gdzie i kiedy ich szukać?