Cleo, sanah, Kayah

i

Autor: AKPA

CIEKAWOSTKI O GWIAZDACH

Prawdziwe imiona Cleo, sanah, Kayah i innych. Sprawdź czy odgadniesz jak się nazywają

2024-06-11 12:47

Imię i nazwisko to wizytówka każdego człowieka. Zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak naprawdę nazywa się Cleo, Kayah czy też sanah? Swoją wiedzę na temat polskich gwiazd muzycznych, możesz sprawdzić za pośrednictwem naszego quizu. Dobra zabawa gwarantowana, a przy tym dowiesz się wiele ciekawostek!

Jak naprawdę nazywają się polskie gwiazdy? To z pewnością interesuje niejedną osobę. Imię i nazwisko to wizytówka każdego człowieka, ale także znak rozpoznawczy. Dzięki temu wyróżniamy się z tłumu, łatwiej nawiązujemy znajomości i możemy załatwić wiele ważnych spraw w urzędach i nie tylko. W branży mediów i show-biznesu jest jednak całkiem inaczej. Aby wyróżnić się z tłumu i być zapamiętanym przez publiczność, gwiazdy używają artystycznych pseudonimów. Jest ich oczywiście wiele, jak na przykład Cleo, sanah, Kayah, Lanberry, Mrozu, Doda cz też słynny duet z formatu The Voice - Tomson i Baron. Gwiazdy stosują je z wyboru, ponieważ tak chcą i tak im się podoba, a w dodatku dzięki takiej ksywce mogą dotrzeć do większego grona osób.

Tak mieszka Cleo. Luksusowe wnętrza i jacuzzi na tarasie robią wrażenie

Prawdziwe imiona gwiazd - quiz

W show-biznesie tak się już przyjęło, że większość artystów woli figurować pod swoim pseudonimem, niż swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Zastanawiacie się jak naprawdę ma na imię Cleo, Kayah, sanah i inni? Nasz quiz dostarczy Wam dobrą zabawę, ale także sporo ciekawostek. Do dzieła!

Jak naprawdę nazywa się Cleo, Sanah, Kayah i inni?

Pytanie 1 z 12
Cleo tak naprawdę nazywa się...
Listen on Spreaker.