Ponad 50 modeli telefonów utraci dostęp do WhatsAppa! Dlaczego i jak tego uniknąć?

i

Autor: canva.com Ponad 50 modeli telefonów utraci dostęp do WhatsAppa! Dlaczego i jak tego uniknąć?

Ponad 50 modeli telefonów utraci dostęp do WhatsAppa! Dlaczego i jak tego uniknąć?

2021-10-04 11:33

Jeżeli korzystasz z aplikacji WhatsApp, to nie mamy zbyt dobrych wiadomości. Okazuje się, że już niebawem miliony urządzeń mogą stracić dostęp do ulubionego przez wiele osób komunikatora. Jednak nie wszystko jest stracone. Co zrobić, aby nadal móc korzystać z WhatsAppa?

Ponad 50 modeli telefonów utraci dostęp do WhatsAppa! Dlaczego i jak tego uniknąć? Odpowiedzi na to pytanie szukają wszyscy fani tego popularnego komunikatora. Okazuje się, że miliony urządzeń, mogą stracić dostęp do WhatsAppa. Jednak nie jest to wina samej aplikacji, a użytkowników smartfonów. Duża część osób nie wiadomo dlaczego, nie aktualizuje swoich smartfonów do najnowszych wersji. A warto przypomnieć, że to dzięki nim nasze telefony są zabezpieczone przed lukami i wirusami. Co zrobić, aby mieć nadal dostęp do WhatsAppa?

Kiedy zdalne nauczanie 2021? Szkoły zamknięte od 25 PAŹDZIERNIKA 2021?!

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! Zobaczcie, co się działo za kulisami

Ponad 50 modeli telefonów utraci dostęp do WhatsAppa! Dlaczego i jak tego uniknąć?

Urządzenia z Androidem i iOS będą musieli zaktualizować oprogramowanie do najnowszego. Chodzi o tych użytkowników, którzy mają wersję Androida 4.0.4 lub iOS starsze niż 9. Te systemy nie będą obsługiwały WhatsAppa.

Sprawa dla reportera - leki na spirytusie to hit Tik Toka. Swoją wersję nagrała nawet Doda!

Jedyną alternatywą dla osób, które mają starsze oprogramowanie muszą zaktualizować swoje systemy operacyjne. W gorszej sytuacji są użytkownicy telefonów, które nie mają już wsparcia deweloperów. Wtedy należy po prostu wymienić telefon. Czas na aktualizację jest do 1 listopada 2021 roku.

Znani polscy inżynierowie. Czy znasz te nazwiska?

Pytanie 1 z 8
Stefan Władysław Bryła współpracował przy budowie wieżowców w USA, m.in. Woolworth Building w Nowym Jorku (wówczas najwyższego budynku na świecie). Był twórcą przepisów dotyczących:
Stefan Bryła
Źródło: Ponad 50 modeli telefonów utraci dostęp do WhatsAppa! Dlaczego i jak tego uniknąć?