LUNART

i

Autor: YouTube/LUNART

Polski zespół doceniony za granicą. Ich wersja kultowego hitu robi wrażenie!

2021-10-20 11:35

Polak potrafi! To już kolejny raz, kiedy polscy twórcy są doceniani poza granicami naszego kraju. Polski zespół LUNART zdecydował się na nagranie coveru jednego z największych hitów Britney Spears, a nawet zrealizowanie specjalnego teledysku. Jego akcja, podobnie do oryginału, również rozgrywa się w szkole. Komentarze mówią same za siebie.

Polski zespół LUNART ma szanse na podbicie rynku muzycznego nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Duet, w którego skład wchodzą Aleksandra Kosiorek i Mikołaj Suchanek, znalazł sposób, jak szybko zainteresować internautów. Dosłownie kilka dni temu na kanale LUNART pojawił się teledysk do ich debiutanckiego singla. Nie jest to jednak autorska kompozycja, a cover jednego z największych hitów współczesnej popkultury, Mowa o utworze ...Baby One More Time za sprawą którego świat usłyszał o 16-letniej wówczas Britney Spears. Skomponowana przez Maxa Martina piosenka dotarła na szczyty list przebojów we wszystkich krajach, w których została wydana, tym samym rozpoczynając jedną z największych karier muzycznych w historii. Spora w tym zasługa teledysku, w którym Britney wystąpiła jako uczennica. Członkowie LUNART postanowili oddać hołd oryginałowi i nakręcili swój klip również w szkole.

Polski zespół zachwycił internautów

Cover piosenki ...Baby One More Time wygenerował ponad tysiąc wyświetleń i zgromadził już nawet kilkanaście komentarzy. Co ciekawe, niemalże wszystkie pochodzą od zagranicznych internautów, którzy nie kryją swojego zachwytu nowoczesną interpretacją nieśmiertelnego hitu. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o zespole LUNART, nadrabiajcie zaległości. Skoro utwór ...Baby One More Time otworzył drzwi do sukcesu Britney, to niewykluczone, że otworzy również polskiemu duetowi.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Źródło: Polski zespół doceniony za granicą. Ich wersja kultowego hitu robi wrażenie!