Miley Cyrus

i

Autor: NBC/Ferrari Press/East News

Polska Miley Cyrus istnieje naprawdę. Ta dziewczyna śpiewa jak amerykańska gwiazda!

2021-11-22 12:54

Podobno każdy z nas ma swojego sobowtóra. Jednak wiedzieliście, że można być nie tylko podobnym do kogoś z wyglądu, ale mieć również identyczny głos? Okazuje się że tak, a idealnym dowodem na to jest polska Miley Cyus. Przekonajcie się sami. Ta dziewczyna ma głos jak amerykańska gwiazda!

Miley Cyrus to niesamowicie popularna artystka. Ogromny, światowy rozgłos zawdzięcza przede wszystkim roli Miley i Hannah w popularnym serialu Disneya - Hannah Montana. W tamtym czasie, artystka była idolką niejednej dziewczynki, jednak od czasów telenoweli o nastolatce, która skrywa w tajemnicy przed światem swoją drugą tożsamość, dużo się zmieniło! Mowa nie tylko o wyglądzie, ale również o innym stylu muzycznym, który prezentowany jest aktualnie przez gwiazdę. Miley Cyrus w ostatnim czasie ukazuje wszystkim pop-rock z elementami glam rocka oraz muzyki industrialnej, co cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród słuchaczy. Dowodem na to są miliony odsłon jej kawałków na YouTube oraz w serwisach streamingowych.

ZOBACZ TAKŻE: Nie tylko Selena Gomez ma swojego sobowtóra, ale też Edyta Górniak. Podobieństwo jest ogromne!

Miley Cyrus to królowa coverów

Polska Miley Cyrus - ta dziewczyna ma głos jak artystka!

Mówi się, że podobno każdy z nas ma na świecie swojego sobowtóra. Okazuje się jednak, że nie trzeba być do kogoś podobnym tylko z wyglądu lecz nawet można mieć identyczny głos! Czy wiedzieliście, że polska Miley Cyrus istnieje naprawdę? Ta dziewczyna robi furorę w sieci, gdyż brzmi zupełnie jak amerykańska gwiazda. Mowa o Liliannie Szczech, która niedawno podzieliła się ze wszystkimi krótkim coverem piosenki z 2009 roku - The Climb. Jest to piosenka Miley Cyrus pochodząca z soundtracku do filmu Hannah Montana: The Movie. Internauci nie mogą uwierzyć w to podobieństwo i co najważniejsze chcą więcej coverów wykonanych prze Liliannę. Przekonajcie się sami, jak brzmi polska Miley Cyrus.

- Niby Miley Cyrus, a jednak Hailey Bieber

- Woow masz niesamowicie piękny głos !

- Miód na moje uszy

- Hailey Bieber z głosem Miley Cyrus

Źródło: Polska Miley Cyrus istnieje naprawdę. Ta dziewczyna śpiewa jak amerykańska gwiazda!