Polska Kim Kardashian z podbije sieć nowy singlem? Chwile zapowiada nowy album!

i

Autor: Materiały prasowe ID Records Polska Kim Kardashian z podbije sieć nowy singlem? Chwile zapowiada nowy album!

Polska Kim Kardashian podbije sieć nowy singlem? Utwór Chwile zapowiada album!

2021-08-23 13:59

Dominika Komiago to 26-letnia wokalistka i ex-jurorka programu„Śpiewajmy razem All together now, która poza egzotyczną urodą kryje w sobie potężny głos i niezaprzeczalną charyzmę. Po krótkiej przerwie w muzycznej działalności wraca z nową energią i singlem, który może stać się hitem w końcówce tegorocznego lata!

Dominika Komiago ma już na swoim koncie kilka singli oraz liczne występy. Swoją muzyczną drogę zaczęła w wieku 7 lat i podąża nią nieprzerwanie do dziś. Podczas swojej muzycznej kariery miała okazję współpracować z wybitnymi producentami nie tylko polskiej, ale i międzynarodowej sceny, takimi jak: Marcus Backman, Boya Chile, czy ArcoX. W twórczości Dominiki słychać przede wszystkim wpływy światowych gwiazd muzyki pop -Dua Lipy, czy Rity Ory, ale kryje się tam też i rockowy pazur, drzemiący w charakternym głosie. „Lubię wszystkie moje piosenki i traktuje je jako wspomnienia, podsumowanie pewnego etapu w życiu. Jestem kompletnie inną osobą, niż ta, która parę lat temu startowała ze swoim debiutanckim singlem, „To właśnie ja”. Czuję się dojrzalsza i bardziej zdystansowana do świata i bardzo lubię tę nową wersję siebie!”

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

Chwile to nowoczesne, elektroniczne brzmienie, i letnia energia warstwy muzycznej to dzieło producenta Mike’a Johnsona odpowiedzialnego za takie hity jak: Eluwina czy Uległa. Dynamiczny bit dopełniają pozytywne przesłanie utworu, którym dzieli się młoda artystka: Ta piosenka jest mi bardzo bliska, bo odkrywam w niej prawdę o sobie, przyznając się do słabości i niepowodzeń, z którymi musiałam się zmierzyć w ostatnich latach. Dzisiaj wiem już, że trudne sytuacje są lekcją, z której mogę czerpać siłę, by móc w pełni cieszyć się tym, co jest tu i teraz, a moim codziennym hasłem jest Carpe Diem!.

Źródło: Polska Kim Kardashian podbije sieć nowy singlem? Utwór Chwile zapowiada album!