Polska - Anglia 2021: statystyki. WYNIK meczu już przesądzony?

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS Polska - Anglia 2021: statystyki. WYNIK meczu już przesądzony?

Polska - Anglia 2021: statystyki. WYNIK meczu już przesądzony?

2021-09-06 14:23

To nie będzie łatwe spotkanie dla reprezentacji Paolo Sousy. W trakcie środowego meczu na Stadionie Narodowym nasza drużyna będzie musiała mocno powalczyć, aby zremisować i zdobyć jeden punkt w tabeli eliminacji Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Czy wynik meczu jest już przesądzony? Jakie są statystyki spotkań Polska - Anglia?

Polska - Anglia 2021, to bardzo ważne spotkanie dla naszej drużyny. Mecze z Trzema Lwami zawsze były traktowane jako te prestiżowe. Każde toczą się zawsze o wysoką stawkę. Dwunastokrotnie obydwa zespoły zmierzyły się w eliminacjach Mistrzostw Świata, czterokrotnie w Mistrzostwach Europy i raz na mundialu. Biało-czerwoni wygrali z piłkarzami z wysp tylko jeden raz. Najwięcej razy z Anglikami mierzył się Andrzej Strejlau, który prowadził naszą drużynę przeciwko Trzem Lwom pięciokrotnie. Ostatni raz Polska i Anglia zmierzyły się 31 marca 2021 roku na Wembley. Przegraliśmy wtedy 2:1.

Eliminacje MŚ 2022 - POLSKA GRUPA, WYNIKI, TERMINARZ, TABELA, MECZE

Jan Tomaszewski GORZKO o kadrze. Sousę chwali tylko za jedno | Futbologia

Polska - Anglia 2021. STATYSTYKI

Do tej pory Polska z Anglią wygrała tylko jeden raz. Historyczne zwycięstwo miało miejsce na Stadionie Śląskim w Chorzowie w 1973 roku. W trakcie eliminacji do Mistrzostw Świata 1974 wygraliśmy z drużyną z wysp 2:0. Bramki strzelili wtedy Robert Gadocha i Włodzimierz Lubański. Anglicy trzykrotnie wygrywali przewagą trzech goli. Z 20 rozegranych spotkań dwunastokrotnie odnosiliśmy porażki, a siedmiokrotnie remisowaliśmy. Bilans bramek przed ważnym meczem, który zostanie rozegrany w środę, 8 września 2021 roku, nie jest niestety zbyt dobry dla biało-czerwonych.

Mistrzostwa Europy siatkówka 2021 - GRUPY, WYNIKI, TERMINARZ, MECZE

Wynik meczu Polska - Anglia na Stadionie Narodowym w Warszawie zdaje się być przesądzony. Bilans bramek to 12:32 dla naszych rywali. Nie jest to optymistyczna informacja przed spotkanie w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022 w Katarze.

Sonda
Polska - Anglia. Jaki będzie wynik meczu?
Źródło: Polska - Anglia 2021: statystyki. WYNIK meczu już przesądzony?