Piłka nożna w SP4

i

Autor: pixabay.com

Polska - Anglia 2021 - ONLINE i TV na żywo. O której mecz i gdzie oglądać?

2021-09-07 8:48

Polska - Anglia to najbardziej wyczekiwany mecz przez Polaków. Przed nami rewanżowe spotkanie z drużyną z wysp w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2022 w Katarze. Tym razem Polacy zagrają u siebie - na Stadionie Narodowym w Warszawie, Kiedy, gdzie i o której oglądać ten ważny mecz?

Polska - Anglia 2021 - ONLINE i TV na żywo. O której mecz i gdzie oglądać? Wszyscy fani piłki nożnej wyczekują tego meczu. Anglia to najtrudniejszy rywal Polaków w grupie eliminacyjnej do mundialu 2022 w Katarze. Za nami już jedno spotkanie z tą drużyną. 31 marca 2021 pierwszy mecz Polska - Anglia rozegrany został na słynnym stadionie Wembley w brytyjskim Londynie. Wtedy spotkanie nie zakończyło się pomyślnie dla Polaków. Nasza reprezentacja przegrała wynikiem 1:2. Teraz przyszedł czas na rewanż i nadzieje na sukces są większe. Wynika to między innymi z faktu, że mecz odbędzie się w Warszawie. Gra na własnym stadionie zawsze jest pewniejsza. Dodatkowo nie zabraknie wsparcia ze strony polskich kibiców. Sprawdź, jak i kiedy obejrzeć wydarzenie.

Jan Tomaszewski po meczu Polska - Słowacja

Polska - Anglia 2021. Transmisja w TV i online

Mecz Polska - Anglia będzie można zobaczyć zarówno w telewizji, jak i w internecie. Na ekranach telewizorów trzeba będzie włączyć kanał TVP1 lub TVP Sport. Transmisja spotkania rozpocznie się tam o godzinie 20:35. O tej samej porze start relacji w internecie. Wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo na stronie internetowej sport.tvp.pl.

Polska - Anglia 2021. Kiedy mecz?

Pozostało nam jeszcze odpowiedzieć na najważniejsze pytanie - kiedy odbędzie się mecz Polska - Anglia? Spotkanie zostanie rozegrane jeszcze w tym tygodniu. Odbędzie się w środę 8 września 2021 roku.

Źródło: Polska - Anglia 2021 - ONLINE i TV na żywo. O której mecz i gdzie oglądać?