Doda na Polsat SuperHit Festiwal 2019

i

Autor: Materiały prasowe Polsat

Polsat SuperHit Festiwal 2021 - artyści. Kto wystąpi w Operze Leśnej 25-26 czerwca?

2021-06-25 13:43

Polsat SuperHit Festiwal 2021 to wydarzenie, na które czekają wszyscy fani kultowych przebojów oraz polskiej muzyki pop. Koncerty zostaną zorganizowane po dwuletniej przerwie, a w Operze Leśnej w Sopocie pojawią się największe gwiazdy z Polski. Będą także bardzo popularni goście z zagranicy. Kogo zobaczymy 25 i 26 czerwca?

Polsat SuperHit Festiwal 2021 to o będzie szalony weekend, na który czeka cała Polska! Specjalnie dla widzów Polsatu i sopockiej publiczności w Operze Leśnej znów zaśpiewają najpopularniejsi polscy artyści, a kabarety zaprezentują swoje najśmieszniejsze skecze! Każdego roku, w ostatni weekend maja, Polsat SuperHit Festiwal tradycyjnie otwierał letni sezon muzyczny. W tym roku niemal do samego końca nie było wiadomo, jakie będą obowiązywać obostrzenia. Z tego powodu pierwotny termin 4-6 czerwca został zmieniony. Ale udało się - Polsat SuperHit Festiwal powraca! I będzie pierwszym sopockim telewizyjnym festiwalem w Polsce! Kto wystąpi w Operze Leśnej? Pojawią się największe polskie gwiazdy oraz zwycięscy Eurowizji 2021 - włoski zespół rockowy Maneskin. Sprawdź program festiwalu.

Doda na Polsat SuperHit Festiwal 2019. Było gorąco!

Polsat SuperHit Festiwal 2021 - piątek 25.06

  • Cleo
  • „Płynie w nas gorąca krew” - koncert Beaty Kozidrak i zespołu Bajm
  • Sopocki Hit Kabaretowy pod hasłem „Śmiech to zdrowie!” – a w nim Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak, Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Kabaret Kałasznikoff, Kabaret Czesuaf i Grupa MoCarta

Polsat SuperHit Festiwal 2021 - sobota 26.06

  • Enej – „10. lat od wygranej w Must Be The Music”
  • Koncert „Najlepsi z Najlepszych” – a w nim Maneskin, sanah, Sławomir, Michał Szpak, Doda, Pectus, Andrzej Piaseczny, Paweł Domagała, Golec uOrkiestra, Gromee, Viki Gabor, Kayah, IRA, Kortez i Justyna Steczkowska.
Źródło: Polsat SuperHit Festiwal 2021 - artyści. Kto wystąpi w Operze Leśnej 25-26 czerwca?