Szymon Grzybacz

i

Autor: Youtube.com/The X Factor Romania

Polak w rumuńskiej edycji programu X Factor. Kim jest Szymon Grzybacz?

2021-10-06 13:30

Szymon Grzybacz to Polak, którego talent ma okazję podziwiać publiczność rumuńskiej edycji popularnego talent show X Factor. Mężczyzna został uczestnikiem programu w Rumunii i stał się jednym z faworytów do wygranej. Kim jest Szymon Grzybacz? Czy był także w polskich programach? Odpowiedź niżej.

Polak w rumuńskiej edycji programu X Factor. Kim jest Szymon Grzybacz? X Factor to format telewizyjny, który na przestrzeni lat odkrył wiele gwiazd na całym świecie. Leona Lewis, Alexandra Burke, One Direction, Little Mix i Fifth Harmony to tylko niektóre przykłady artystów, którzy zaczynali właśnie tam. Także w Polsce X Factor wyłonił takie gwiazdy jak Michał Szpak, Grzegorz Hyży, Dawid Podsiadło czy Ewelina Lisowska. Nic więc dziwnego, że format uważany jest za jeden z najlepszych talent show na świecie. W niektórych krajach nadal jest emitowany. Przykładem jest Rumunia, gdzie właśnie trwa 10. edycja. Niespodziewanie pojawił się w niej Polak - Szymon Grzybacz. Od pierwszego występu zachwycił widzów i jurorów. Kim jest?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 01.10.2021

Szymon Grzybacz - kim jest?

Szymon Grzybacz pochodzi z Krakowa i znany jest z udziału w programie Must Be The Music. Tylko Muzyka. Po zakończeniu programu wydawał własne piosenki. Przykładowe tytuły to Malinowy i Harmonia. Na YouTube udostępnia także covery znanych hitów. X Factor w Rumunii to dla niego szansa na karierę za granicą.

Sonda
Pamiętasz program X Factor?

Szymon Grzybacz o udziale w X Factorze

Co sprawiło, że Szymon Grzybacz pojawił się w rumuńskiej edycji programu X Factor? Okazuje się, że to spontaniczna decyzja poparta współpracą z jedną z tamtejszych wytwórni. - Talent show jest magiczną przygodą. Każdemu wokaliście radzę spróbować takiej przygody. Mnóstwo kamer, świateł, ogromna scena, dreszczyk emocji, niezapomniane chwile - zdradził Szymon dla Dziennika Eurowizyjnego.

Źródło: Polak w rumuńskiej edycji programu X Factor. Kim jest Szymon Grzybacz?