Plan Lekcji w Radiu SuperNova

i

Autor: materiały prasowe Plan Lekcji w Radiu SuperNova - konkurs

Plan Lekcji w Radiu SuperNova. Zgłoś przygotowanie i wygraj fantastyczne nagrody! [KONKURS]

2022-08-15 8:00

Początek roku szkolnego to ciężki orzech do zgryzienia nie tylko dla uczniów, ale także ich rodziców. Poranne wstawanie, kompletowanie wyprawki, pomoc przy odrabianiu lekcji i wspólna nauka. Co zrobić by w nowy rok szkolny swojego dziecka wejść z uśmiechem na twarzy? Weź udział w naszym konkursie i zgarnij fantastyczne nagrody. Do wygrania jest wyprawka dla dziecka i 300 złotych dla siebie!

Wakacje dobiegają końca, a to oznacza tylko jedno - dzieci i młodzież od 1 września wracają do szkoły! Czeka na nich spotkanie z rówieśnikami, nauczycielami, ale także nauka do sprawdzianów i kartkówek. Powrót do szkoły to ciężki orzech do zgryzienia, nie tylko dla młodzieży, ale także dla ich rodziców. Mamo nie chce mi się iść do szkoły! Tato pomożesz mi odrobić lekcje? Mamo na jutro potrzebuje blok i kredki! - brzmi znajomo i wywołuje ciarki? Spokojna głowa - powrót do szkoły nie musi być straszny! Przygotuj się do lekcji z Radiem SuperNova i wygraj fantastyczne nagrody dla siebie i dla swojego dziecka. Co zrobić, aby stać się zwycięzcą? To banalnie proste! Wróć myślami do szkolnej ławki, opisz nam najlepsze wspomnienie ze swojej szkoły na stronie planlekcji.radiosupernova.pl i odpowiedz na pytania z wiedzy ogólnej.

Czas trwania konkursu: Zabawa trwa od 15 sierpnia do 9 września 2022 roku i odbywa się również na naszej antenie.

Nagrody: Zwycięzca każdej edycji konkursu otrzyma nagrodę w skład której wchodzi plecak szkolny z wyprawką i bon o wartości 300 zł.

Regulamin i szczegóły akcji, dostępne są na stronie planlekcji.radiosupernova.pl.

Co czeka cię w nowym roku szkolnym?

Pytanie 1 z 8
Stresujesz się nowym rokiem szkolnym?
Szybkie Pytania - Bryska