Pitbull

i

Autor: Youtube.com/Pitbull; screen z filmu "Pitbull - International Love (Official Video) ft. Chris Brown"

Pitbull kiedyś był maszyną hitów! Pamiętacie jego piosenki z Jennifer Lopez, Christiną Aguilerą i innymi?

2022-04-24 18:47

Pitbull to raper, którego hity znają wszyscy! Lata temu jego piosenki rozkręcały wszystkie imprezy i podbijały stacje radiowe na całym świecie. Współpracował z największymi gwiazdami muzyki pop. Jennifer Lopez, Christina Aguilera, Chris Brown i Kesha to tylko niektóre nazwiska. Pamiętacie jego hity?

Pitbull porwał do tańca cały świat. Choć zadebiutował na początku XXI wieku, najlepsze czasy jego kariery rozpoczęły suię w 2011 roku, kiedy wydał płytę Planet Pit. Album stał się prawdziwym hitem ze względu na wpadające w ucho, taneczne rytmy oraz liczne kolaboracje z innymi gwiazdami muzyki pop i nie tylko. Pitbull znany jest głównie z piosenek, które nagrywał wspólnie z Jennifer Lopez, ale sukcesami były także duety z Christiną Aguilerą, Keshą czy Chrisem Brownem. Od tamtej pory minęło już wiele czasu, ale fani nadal słuchają i dobrze się bawią do tych przebojów. Pamiętacie je? Oto piosenki, które podbiły świat.

ZOBACZ TAKŻE: Jennifer Lopez wychodzi za Bena Afflecka! Wszyscy mężczyźni piosenkarki

Majówka 2022 - najlepsze piosenki na weekend majowy

Pitbull - kim jest?

Pitbull to tak naprawdę Armando Christian Pérez. Urodził się w Miami, ale ma pochodzenie kubańskie i dumnie podkreśla, że jest latynosem. Jest laureatem nagrody Latin Grammy za piosenkę Echa Pa'lla (Manos Pa'rriba). Przypominamy największe hity Pitbulla w galerii, którą znajdziecie niżej. 

Źródło: Pitbull kiedyś był maszyną hitów! Pamiętacie jego piosenki z Jennifer Lopez, Christiną Aguilerą i innymi?