Wielkanoc

Piotr Zelt spędzi święta samotnie. "Rodzina jest zajęta swoimi sprawami"

2024-03-28 11:49

Piotr Zelt opowiedział o swoich świątecznych planach na Wielkanoc 2024. Jak się okazuje, wcale nie spędzi ich w rodzinnym gronie.

Piotr Zelt łamie świąteczną tradycję i wcale nie zamierza spędzać Wielkanocy przy zastawionym stole. Okazało się, że mimo tradycji wspólnego biesiadowania, jego rodzina ma w tym roku całkiem inne plany.

Pamiętacie Arniego z 13 posterunku? Co dzisiaj robi Piotr Zelt?

Piotr Zelt nie spędzi świąt z rodziną

Piotr Zelt poinformował w jednym z wywiadów, że tegorocznych świąt nie spędzi przy świątecznym stole z rodziną. Gwiazdor szykuje się na wyjazd za granicę. Wszystko wskazuje na to, że wcale nie będzie się nudził i uda się na zasłużony urlop. "Święta spędzę na nartach, w Alpach, więc szczególnych przygotowań nie ma. Będzie dość symbolicznie, raczej sportowo i aktywnie. Całe życie jeżdżę na nartach, chyba mniej więcej od piątego roku, kiedy byłem małym dzieciakiem i mój ojciec postawił mnie na nartach. Czasami pracuję jako instruktor narciarski i uczę innych jeździć. Jeżdżę też sportowo na tyczkach, więc jest to jedna z moich ogromnych pasji sportowych" - mówił dla "Newseria Lifestyle". "Rodzina w tym roku akurat też jest mocno zajęta swoimi sprawami. Jest duża rewolucja, przeprowadzki i inne rzeczy, więc nie mają problemu z tym, że wyjeżdżam, bo właściwie nikt teraz nie ma głowy do tego. Chociaż zwykle w naszej rodzinie święta są celebrowane wspólnie i rzeczywiście jest to okazja do zasiądnięcia przy wspólnym stole, ale w tym roku tego nie będzie i właściwie chyba wszystkim jest na rękę, że ja też pojadę gdzieś daleko" - dodał aktor.

13 posterunek. Tak obecnie wyglądają bohaterowie kultowej polskiej komedii!

Piotr Zelt to polski aktor telewizyjny, teatralny oraz filmowy. Urodził się 10 grudnia w 1968 roku w Łodzi. Od 1999 do 2012 roku żonaty był z Ewą Bujnowicz, z którą ma córkę - Nadię. Obecnie jego partnerką jest Katarzyna Krawczyk. Aktor zagrał w produkcjach, takich jak: "Kiler", "Tato", "Szamanka", "13 posterunek", "Taekwondo", "Kiler-ów 2-óch", "Show" czy "Ostatni klaps".

Zwiastun filmu Nic na siłę