Święta

i

Autor: Pixabay.com

Piosenki świąteczne 2021 - nowe piosenki polskich gwiazd na Boże Narodzenie

2021-11-23 12:40

Piosenki świąteczne zawsze cieszą dużą popularnością pod koniec każdego roku. Nic dziwnego, ponieważ to właśnie wtedy obchodzimy Boże Narodzenie, a wiele osób nie wyobraża sobie przygotowań do świąt bez klimatycznej muzyki w tle. W tym roku niektóre polskie gwiazdy przygotowały nowe świąteczne propozycje. Na które warto zwrócić uwagę?

Piosenki świąteczne 2021 - nowe piosenki polskich gwiazd na Boże Narodzenie. Nie jest tajemnicą, że Boże Narodzenie już dawno przestało być tylko katolickim świętem. Gwiazdka to także wielkie komercyjne wydarzenie, a motyw świąt wykorzystywany jest w wielu miejscach. Nie inaczej jest w muzyce. Znamy wiele piosenek o świętach, których nie może zabraknąć na naszych playlistach, kiedy zbliża się ten wyjątkowy czas. Absolutną muzyczną królową Bożego Narodzenia jest Mariah Carey, która od lat rozpoczyna świąteczny sezon piosenką All I Want For Christmas. Jednak w Polsce także mamy artystów, którzy nagrywają tego typu piosenki. I wcale nie mowa o nowych wersjach słynnych kolęd. W 2021 niektórzy zdecydowali się już na napisanie i wydanie nowych bożonarodzeniowych hitów. Na które propozycje warto zwrócić uwagę?

Mariah Carey niszczy Halloween i zaczyna okres świąt. Czas na All I Want For Christmas is You

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Sara James - Jak Co Roku

Sara James, czyli zwyciężczyni ostatniej edycji programu The Voice Kids oraz reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2021 zdecydowała się wydać specjalną, świąteczną EP-kę. Singlem, który promuje to wydanie, jest piosenka pod tytułem Jak Co Roku.

AniKa Dąbrowska - Nieważne

Inna zwyciężczyni The Voice Kids także zdecydowała się na świąteczny singiel. AniKa Dąbrowska opublikowała piosenkę Nieważne, której towarzyszy teledysk. Nie zabrakło w nim właśnie bożonarodzeniowych elementów.

Krystian Ochman - Christmas Vibes

Krystian Ocham zdecydował się wydać piosenkę świąteczną po angielsku. Christmas Vibes brzmi jak prawdziwy klasyk, a wykonanie Krystiana z pewnością przypomni bożonarodzeniowe hity Michael Buble'a. Utwór spotkał się bardzo dobrą reakcją ze strony fanów.

Źródło: Piosenki świąteczne 2021 - nowe piosenki polskich gwiazd na Boże Narodzenie