Samsung

i

Autor: screen z YouTube/Samsung Polska

Piosenka z reklamy Samsung Galaxy 2021 - co to za utwór? Kto śpiewa go w oryginale?

2021-11-23 15:01

Widzieliście już najnowszą reklamę marki Samsung Polska? To świąteczny spot reklamowy, który od razu przykuwa uwagę niejednej osoby. Powód? To nie tylko klimatyczne kadry, ale również muzyka! Jaki tytuł ma piosenka z reklamy? Co to za utwór? Sprawdźcie szczegóły.

Piosenka z reklamy Samsung Galaxy 2021 - co to za utwór? Kto śpiewa go w oryginale? Takie pytania z pewnością rodzą się w głowie niejednej osoby, która natrafiła na reklamę marki Samsung Polska. Wielkimi krokami nadchodzą Święta Bożego Narodzenia, dlatego już od drugiej połowy listopada na sklepowych półkach zaczynają pojawiać się tematyczne produkty. Jakby tego było mało również w telewizji, stopiono można zauważyć spoty reklamowe związane z idealnymi prezentami na Mikołajki, czy też Boże Narodzenie. To okres, który uwielbia każdy, a reklamy świąteczne jeszcze bardziej go podkręcają. Idealnym dowodem na to jest chociażby reklama Coca-Coli, która zawsze obfituje w ciekawe i kolorowe sceny, a także muzyczne tło. Niezapomnianym hitem, który zawsze będzie się z tym wszystkim kojarzyć to numer Coraz bliżej święta lub Smak Radości, który wykonała Margaret. Jeśli jednak natrafiliście w ostatnim czasie na reklamę marki Samsung Polska, z pewnością zastanawiacie się, jak brzmi piosenka która leci w tle. My znamy jej tytuł!

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Piosenka z reklamy Samsung Galaxy 2021 - TYTUŁ

- You are my fire, the one desire... takimi słowami rozpoczyna się najnowsza reklama Samsung Polska 'Poczuj magię świat z prezentami Galaxy'. Spot zachowany jest w klimacie zimy i świąt, które zbliżają się wielkimi krokami. Oprócz ciekawych kadrów, uwagę widzów przykuwa również muzyczne tło. Jaki tytuł nosi piosenka, która pojawia się w reklamie Samsunga? To numer I Want It That Way, który pochodzi z repertuaru amerykańskiego zespołu muzyki pop Backstreet Boys. Boysband powstał w 1993 roku i cały czas uznawany jest za jeden z najpopularniejszych boysbandów kultury masowej. Poniżej możecie posłuchać piosenki w oryginale, a także zobaczyć reklamę marki Samsung Polska.

Źródło: Piosenka z reklamy Samsung Galaxy 2021 - co to za utwór? Kto śpiewa go w oryginale?