link4

i

Autor: screeny z YouTube/Link4

Piosenka z reklamy Link4 - co to za numer? W spocie śpiewa go uczestniczka The Voice of Poland i zjawiskowa blondynka!

2021-10-06 10:54

Najnowsza reklama Link4 nie pozwala przejść obok siebie obojętnie. To wszystko przez zjawiskowe wokalistki, które się w nim pojawiają, a w dodatku piosenka, którą śpiewają w rytm prawdziwego hitu! Co to za numer? Jaki jest jego oryginalny tytuł? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Piosenka z reklamy Link4 - co to za numer? Kto śpiewa go w oryginale? Ta kwestia budzi zainteresowanie wśród niejednej osoby, która właśnie natknęła się na spot reklamowy towarzystwa ubezpieczeń. Marka Link4 słynie nie tylko z odszkodowań, ale także z reklam które budzą ciekawość odbiorców. To wszystko przez wpadające w oko kolory, kadry spotu, a także twarze, których nie da się zapomnieć. Co ciekawe, od 2014 roku w reklamach Link4 pojawiała się Kasia Moś - piosenkarka, która była finalistką trzeciej odsłony Must Be the Music. Tylko muzyka, a także reprezentowała Polskę na 62. Konkursie Piosenki Eurowizji organizowanym w Kijowie. W maju 2021 roku artystka zakończyła swoją przygodę i współpracę z Link 4, a w reklamach zaczęły pojawiać się nowe twarze. Zamiast Kasi Moś możemy zobaczyć finalistkę muzycznego show The Voice of Poland Darię Reczek, a także piosenkarkę Sylwię Przetak. Reklama z ich udziałem robi furorę, tak jak poprzednia w której została wykorzystana melodia hitu Dragostea Din Tei. Jaki podkład został wykorzystany w ich kolejnym spocie? To również wielki hit, który zna każdy!

Daria od Love Blind zawładnęła sceną! Zobaczcie kulisy ESKA Live

Piosenka z reklamy Link4 - tytuł

Reklama Link4 robi furorę wśród widzów. Tym razem Daria Reczek i Sylwia Przetak śpiewają piosenkę typową pod towarzystwo ubezpieczeń w rytm piosenki Tiny Turner - The Best. Poniżej możecie zobaczyć oryginalny utwór wraz z teledyskiem, a także spot reklamowy Link4.

Źródło: Piosenka z reklamy Link4 - co to za numer? W spocie śpiewa go uczestniczka The Voice of Poland i zjawiskowa blondynka!