Pies milioner, Madonna

i

Autor: AP/Associated Press/East News, Backgrid/East News

Pies milioner sprzedaje swój dom. Wcześniej należał do… Madonny!

2021-11-19 8:57

To brzmi jak scenariusz na film lub bajkę dla dzieci. Ale to realne życie! Gdzieś tam na świecie, a dokładnie w USA żyje sobie bajecznie bogaty pies. Jego majątek wyceniany jest na około 500 milionów dolarów! Mało tego, pies, oczywiście z pomocą człowieka dokonuje ciekawych inwestycji. Teraz na przykład sprzedaje dom, który dawniej należał do… Madonny!

Pies milioner to nie kiepski żart, a prawdziwa opowieść o pewnym owczarku niemieckim imieniem Gunther VI, który dostał w spadku fortunę. Co ciekawe pies wcale nie odziedziczył jej po swoich właścicielach, a po… psich przodkach. A konkretniej dziadku.

Wszystko zaczęło się w 1992 roku, kiedy to zmarła hrabina Karlotta Liebenstein, która zapisała swój majątek ukochanemu psu Guntherowi III, następnie oświadczyła, że po śmierci czworonoga majątek ma być przekazywany jego potomnym. I tak obecnie fortuna należy do Gunthera VI.

Pies pławi się w luksusach, ma sztab opiekunów, trenerów i kucharzy, którzy dbają o to, by żyło mu się jak najlepiej. Często też podróżuje, ale raczej rzadko kiedy samochodem. Do dyspozycji ma jacht i prywatny odrzutowiec.

Dzięki swojej fortunie uważany jest za prawdopodobnie najbogatszego psa na świecie! 

Oprócz codziennych atrakcji Gunther VI miał również do dyspozycji rezydencję na Florydzie, która dawniej należała do samej Madonny.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Moja marka kosmetyczna nareszcie nabiera tempa. Na Instagram trafiły pierwsze zdjęcia produktów. Oczywiście w sesji reklamującej moje kosmetyki wystąpiłam sama. Kim jestem?

Pies milioner sprzedaje dom, który należał do Madonny

Dom został sprzedany przez piosenkarkę w 2000 roku dziadkowi psa, Guntherowi IV za 7,5 miliona dolarów. Teraz Gunther VI wystawia nieruchomość na sprzedaż. Jeśli uda się zdobyć kupca, to pies pomnoży swój majątek. Za willę chce 31,75 miliona dolarów.

Jedną z głównych opiekunek czworonoga jest Carla Riccitelli i to ona zarządza jego majątkiem, przy okazji decydując, jaką nieruchomość sprzedać, a jaką kupić.

Życzymy Guntherowi VI by jego pani nie przetraciła majątku na głupoty… XD  

EskaROCK Live! - Organek - Cały ten fejm
Pies milioner Gunther VI

i

Autor: AP/Associated Press/East News

Zobacz też: Madonna kiedyś i dziś

Źródło: Pies milioner sprzedaje swój dom. Wcześniej należał do… Madonny!