Bridgertonowie: Phoebe Dynevor wzięła pod skrzydła Simone Ashley

2021-10-26 22:02

Fani serialu Bridgertonowie niecierpliwie czekają na sezon drugi. Ku ich radości do mediów przedostają się kolejne szczegóły. Wiadomo, że tym razem postać grana przez Phoebe Dynevor zejdzie na dalszy plan. W główną postać kobiecą drugiego sezonu Bridgertonów wcieli się Simone Ashley. Opowiedziała, jak potraktowała ją na planie starsza stażem koleżanka.

Serial Bridgertonowie okazał się wielki hitem Netflixa. Widzowie pokochali XIX wieczną wersję Plotkary i wszystkie dramy, jakie miały miejsce w pierwszym sezonie. Ku ich wielkiej radości prace nad kolejnym nabierają tempa.

Już wiele miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że postać grana przez Phoebe Dynevor nie będzie dłużej w centrum wydarzeń. Teraz Daphne Bridgerton będzie jedynie pomagać starszemu bratu, Anthony'emu (Jonathan Bailey).

Rolę najważniejszej kobiety w drugim sezonie Bridgertonów zagra Simone Ashley. Aktorka znana m.in. z Sex Education opowiedziała, jak Phoebe Dynevor potraktowała ją na planie.

Dawid Kwiatkowski z piosenką Bez ciebie. Romantyczna wersja w ESKA Live!

Bridgertonowie sezon drugie: Phoebe Dynevor i Simone Ashley się zaprzyjaźniły

W drugim sezonie Bridgertonów Simone Ashley odegra główną rolę. W nowym wywiadzie dla People opowiedziała, jak wygląda jej relacja z Phoebe Dynevor, która w nadchodzącym sezonie będzie grać jedynie drugoplanową postać.

Panie dały piękny przykład współpracy! Phoebe Dynevor zadbała nie tylko o dobre samopoczucie Simone Ashley na planie, ale również o jej zdrowie.

Ona jest taka urocza. Przez tydzień czułam się dość zestresowana pewnymi rzeczami, a ona zabrała mnie na Pilates i to było naprawdę miłe. I po prostu spędziłyśmy trochę czasu dla dziewczyn.

Ekscytowała się Simone Ashley.

Aktorka zwróciła uwagę na niezwykły klimat, jaki panuje podczas pracy nad produkcją.

Wszyscy tak bardzo się wspierają. Jesteśmy zespołem i nie ma ego w tym sensie. Wszyscy rozumieją, że wszyscy jesteśmy na tym samym wózku i jesteśmy w tym razem.

Mówiła.

Premiera 2 sezonu serialu Bridgertonowie ma się odbyć w 2022 roku.

Bridgertonowie QUIZ - z którym bohaterem powinnaś iść na randkę?

Pytanie 1 z 10
W jakim miejscu wyobrażasz sobie randkę idealną?
Źródło: Bridgertonowie: Simone Ashley o Phoebe Dynevor i pracy nad drugim sezonem