Pectus

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Pectus może zagrać koncert w Twoim domu. Wystarczy spełnić jeden warunek!

2024-01-31 12:39

Kto nie marzy o prywatnym koncercie swoich idoli w domowym zaciszu? Teraz marzenie fanów zespołu Pectus może się spełnić. Bracia Szczepanik wystawili na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie byle jakie spotkanie, a mowa o akustycznym koncercie! Sprawdźcie szczegóły i kwotę, która na licytacji robi wrażenie!

Bracia Szczepanik od 2012 roku rozkochują w sobie słuchaczy. Wszystko zaczęło się od piosenki "Dla Ciebie", którą zaśpiewali w rodzinnym składzie. Jest ich czterech: lider grupy Tomasz i jego trzech młodszych braci - Marek, Mateusz i Maciej Szczepanik. Choć zespół Pectus został założony w 2005 roku, to początkowo miał całkiem inny skład i jak to się mówi "co w rodzinie, to nie zginie", a pasja do muzyki połączyła braci również na ścieżce zawodowej. Od lat wydają nowości, koncertują i zachwycają słuchaczy. Dodatkowo Tomasz Szczepanik zasiada na fotelu trenera w rozrywkowo-muzycznym show Telewizyjnej Dwójki "The Voice Senior", a widzowie go uwielbiają!

ZOBACZ TAKŻE: Ile za koncert bierze T. LOVE? Muniek Staszczyk nieźle zarabia

Luksusowy apartament Tomasza Szczepanika robi wrażenie

Pectus gra razem z WOŚP. Zespół wystawił wyjątkową aukcję

W ostatnią niedzielę stycznia 2024 roku odbył się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel fundacji Jurka Owsiaka był jak zawsze słuszny, a datki zbierane przez wolontariuszy mają wesprzeć leczenie chorób płuc, po pandemii koronawirusa. Pod koniec dnia ogłoszono, że kwota deklarowana wynosi 175 426 813 zł. To jednak nie wszystko, ponieważ wciąż trwają licytacje i aukcje, w których biorą udział także gwiazdy polskiego show-biznesu. Jedną z nich jest Tomasz Szczepanik i zespół Pectus. Panowie wystawili na aukcję koncert akustyczny, który zagrają w domu osoby, która wygra licytację. Brzmi nieźle? Oczywiście, że tak! Nie dość, że na żywo będzie można posłuchać czterech utalentowanych braci Szczepnik, to jeszcze będzie można zapoznać się z nimi na żywo!

Aktualna cena licytacji na dzień 31 stycznia 2024 roku wynosi 30 300,00 zł. Myślicie, że ktoś przebije tę kwotę? Licytacja koncertu akustycznego grupy Pectus, kończy się we wtorek 6 lutego i jest dostępna w serwisie Allegro.