Paulina Yarno Domańska w Mam Talent 2021. Kim jest urokliwa uczestniczka?

i

Autor: fot. Mirosław Sosnowski/Tvn

Paulina Yarno Domańska w Mam Talent 2021. Kim jest urokliwa uczestniczka?

2021-10-01 11:06

Trwa trzynasty sezon jednego z najchętniej oglądanych show w Polsce. Kolejni śmiałkowie próbują swoich sił w walce o tytuł największego talentu programu. Jedną z uczestniczek najnowszej edycji jest Paulina Yarno Domańska. Kim jest posiadaczka wyjątkowej pasji?

Paulina Yarno Domańska w Mam Talent 2021. Format emitowany jest przez telewizję TVN od 2008 roku. Z powodu pandemii koronawirusa doszło do wstrzymania emisji w 2019 roku. Ku zadowoleniu fanów Mam Talent powróciło na ekrany. Show zostało wyróżnione aż dziewięcioma Telekamerami w różnych kategoriach. W tej edycji za stołem jurorskim zasiedli: Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Jan Kliment. Na castingu do programu pojawiła się Paulina Yarno Domańska i zachwyciła wszystkich. Kim jest uczestniczka, która ma interesujące hobby? Przekonajcie się już teraz!

Jakub Brzeziński w Mam Talent 2021. Kim jest czarujący uczestnik?

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Paulina Yarno Domańska - kim jest?

35-letnia Paulina pochodzi z Poznania. Pierwszą lalkę stworzyła w styczniu 2020 roku. Jej autorski pomysł miał być w pierwszej chwili sposobem na zabicie rutyny przy opiece nad dwójką dzieci. Jest samoukiem, wszystkiego nauczyła się metodą prób i błędów. Jej największym marzeniem jest wydać książkę z szydełkowymi postaciami oraz zorganizować warsztaty szydełkowe. Chce pokazać, że szydełkowanie nie musi stereotypowo kojarzyć się z babcią robiącą swetry przy kominku, ale może być kreatywnym zajęciem ludzi z pasją.

Źródło: Paulina Yarno Domańska w Mam Talent 2021. Kim jest urokliwa uczestniczka?