Patrycja Markowska

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Patrycja Markowska

Patrycja Markowska spełniła marzenie niepełnosprawnej fanki. Ciężko powstrzymać łzy!

2022-09-27 9:46

Nic bardziej wzruszającego i uroczego dzisiaj nie zobaczycie. Patrycja Markowska spełniła marzenie swojej fanki śpiewając z nią w duecie i wywołała tym samym niesamowite emocje wśród internautów. Pojawiło się wiele ciepłych słów i podziękowania dla artystki, że przyczyniła się do szerzenia dobra i wrażliwości. Obok tego nagrania nie da się przejść obojętnie!

Patrycja Markowska to polska piosenkarka, która od wielu lat idzie przez branżę muzyczną. Jej piosenki trafiają głęboko do serc słuchaczy, którzy po prostu delektują się brzmieniami, ale także słowami zwrotek i refrenów. Jednym z popularniejszych kawałków jest "Świat się pomylił", który promował płytę z 2007 roku o takim samym tytule. Co ciekawe, album Patrycji Markowskiej dotarł do 5. miejsca listy OLiS (oficjalna lista sprzedaży detalicznej polskiego Związku Producentów Audio-Video) w Polsce, a dwa lata później, a dokładnie w czerwcu 2009 roku, krążek Świat się pomylił uzyskał status platynowej płyty sprzedając się w nakładzie 30 000 egzemplarzy! Prywatnie Patrycja Markowska jest córką Grzegorza Markowskiego, lidera znanego w Polsce zespołu Perfect, dlatego czasami możemy spotkać ich razem na scenie.

ZOBACZ TAKŻE: Laura w Mam Talent wywołała wzruszenie. Nieuleczalnie chora uczestniczka doprowadziła jurorów do łez

MiłyPan, Defis i Topky dają czadu na antenie Radia SuperNova. Prapremiera hitu Jeden taniec jedna noc

Patrycja Markowska śpiewa w duecie z fanką

Patrycja Markowska to prawdziwy wulkan energii i właśnie za to publiczność kocha ją najbardziej. Choć scena to jej środowisko naturalne i czuje się na niej jak ryba w wodzie, to nie waha się wychodzić naprzeciw. Niedawno piosenkarka odwiedziła Starogard Gdański, gdzie spotkała się z niepełnosprawną fanką - Agnieszką.

Słuchajcie dzisiaj muzykujemy sobie w Starogardzie Gdańskim z Agnieszką, która jest nie tylko piękna, wrażliwa na dźwięki. Jakby tacy ludzie byli na świecie, to by nie było... Co wzruszasz się? Nie byłoby wojen, nie byłoby wielu bardzo paskudnych rzeczy. Bo wiesz co? Jesteś, promieniejesz. Słuchajcie jak Agnieszka jest pod sceną, to ja już wiem że koncert będzie udany (...)

Po tych słowach, Agnieszka wzruszyła się i z ekscytacją odpowiadała na pytania Patrycji Markowskiej. Po chwili rozmowy, dziewczyny zaśpiewały piosenkę "Dzień Za Dniem", a internauci po prostu się wzruszyli! Pod wideo na próżno szukać negatywnych komentarzy. Są tam zamieszczone same słowa, po których robi się ciepło na sercu. Poniżej możecie zobaczyć reakcje internautów, a także niesamowity filmik z udziałem Patrycji Markowskiej i Agnieszki. Łzy wzruszenia gwarantowane!

- Jak niewiele potrzeba żeby ktoś poczuł się szczęśliwym. Pani Patrycjo, jest pani wrażliwą osobą z wielkim sercem. Oby więcej takich ludzi było, świat byłby piękny. Pozdrawiam obie panie, piękny, wzruszający występ.

- Patrycja cudowny filmik ? Tylko takim postępowaniem jesteśmy w stanie uczynić świat lepszym ? Dziewczyny dla Was ode mnie ❤️

- Jak czasem niewiele trzeba, żeby dać drugiemu troszkę radości i szacunku, ale trzeba wyjść do drugiego człowieka tak jak Patrycja, piękne i pouczające dla innych, uczcie się od Patrycji

- brakuje takiej cudownej obecności drugiego człowieka w życiu wielu niepełnosprawnych. Agnieszka szczęśliwa i wyjątkowa, a obie Panie to cudowne Anioły. Dziękuję za piękne wzruszenia. czekam co będzie za rok.

- Cudowne serce, oby takich ludzi było więcej wrażliwych na innych. Tyle radości sprawiła Pani tej dziewczynie, brawo ogromny szacunek.