Ostra reakcja Justyny Steczkowskiej. Nie była w stanie słuchać swojej uczestniczki!

2021-10-28 10:40

Zobaczcie kulisy pracy Justyny Steczkowskiej ze swoją drużyną z The Voice of Poland. Trenerka programu jest niezwykle wymagająca. W pewnym momencie eksplodowała, co już teraz możecie obejrzeć w naszym wideo.

Ostra reakcja Justyny Steczkowskiej w The Voice of Poland 2021 może zszokować. Wszystko już 30 października, kiedy to widzowie zobaczą ostatnie Bitwy 12. edycji The Voice of Poland. Każdy duet przed wystąpieniem na muzycznym ringu miał szansę szlifować swój talent pod okiem trenerów podczas warsztatów muzycznych i prób do odcinka. W naszym wideo możecie zobaczyć, jak swoich podopiecznych do występu przygotowuje Justyna Steczkowska, która wielokrotnie powtarzała, że nic tak nie rani jej uszu jak fałszowanie.

The Voice of Poland 2021 - fani niezadowoleni z wyboru trenera. Marek Piekarczyk popełnił błąd?

Ostra reakcja Justyny Steczkowskiej. Nie była w stanie słuchać swojej uczestniczki!

Justyna Steczkowska - ostra reakcja

Nieeee! Stop, stop! Jezu! - zaczęła krzyczeć Justyna Steczkowska w trakcie prób z Karoliną Mirek i Danielem Jodłowskim, którzy w najbliższą sobotę zaśpiewają utwór Wybacz z reperatura zespołu Ira. Te góry, to jest żyleta. I to fajnie, ale one muszą być tak jak żyleta czyściutkie! Musisz śpiewać czysto. Jeśli nie jesteś pewna jakiegoś dźwięku, lepiej go nie zaśpiewać, niż zaśpiewać nieczysto, bo będę cię musiała wyrzucić - zwróciła się do Karoliny. 

Trzeba trafiać we wszystkie dźwięki, a to się czasem nie zdarza. Nieczystości są nie do zniesienia. To jest nie ten poziom programu. Nie możecie fałszować - zakomunikowała Danielowi Justyna Steczkowska.

The Voice of Poland 2021: UCZESTNICY - drużyna Justyny Steczkowskiej [LISTA]

Warto dodać, że kiedy kilka lat temu Justyna Steczkowska po raz pierwszy była trenerką w The Voice of Poland, zyskała miano 'pani profesor'. Według nas to określenie idealnie pasuje do wokalistki, która podobnie jak pozostali trenerzy 30 października o 20:00 w TVP2 wybierze ostatnich uczestników do kolejnego etapu programu - Nokautu. 

Źródło: Ostra reakcja Justyny Steczkowskiej. Nie była w stanie słuchać swojej uczestniczki!