Gromee Orcheston 2020 - GWIAZDY, BILETY, DATA, MIEJSCE. Muzyka dwóch światów w jednym miejscu!

i

Autor: Gromee / Prestige MJM Gromee Orcheston 2020 - GWIAZDY, BILETY, DATA, MIEJSCE. Muzyka dwóch światów w jednym miejscu!

Orcheston 2021 - GWIAZDY. Kto zaśpiewa na koncercie 13 grudnia?

2021-11-18 13:09

Orcheston po raz trzeci - muzyka dwóch światów znów zabrzmi w Krakowie! Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia 2021 roku w ICE Kraków Congress Centre. Kto pojawi się na scenie? Kto zaśpiewa na koncercie 13 grudnia? Sprawdźcie szczegóły.

Orcheston 2021 - GWIAZDY. Kto zaśpiewa na koncercie 13 grudnia? Orcheston to nowatorski projekt muzyczny, przedstawiający historię utworów elektronicznych w aranżacjach orkiestry symfonicznej. Te, jakby się wydawało zupełnie odmienne światy, doskonale łączą się na jednej scenie podczas tego samego koncertu. Wydarzeniu przewodniczył najpopularniejszy polski DJ i producent muzyczny Gromee, a w całość oprawiła Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, której przewodniczy Marcin Klejdysz.

- Pomysł na Orcheston zrodził się wiele lat temu, teraz to jest spełnienie moich marzeń: elektronika w połączeniu z dużą orkiestrą symfoniczną. Co ważne, wszystko gramy na żywo. Każdy szczegół w tym koncercie jest dopracowany. Każda z tych osób, która jest na scenie daje z siebie to, co ma w sobie najcenniejsze - serce, miłość i pasję do muzyki – mówi Gromee.

Partnerem Orchestonu jest BUKOVINA Resort, która stała się muzycznym tłem wydarzenia. To właśnie na Podhalu Gromee czerpał energię do kolejnych projektów i nadal to robi! Tamtejsza okolica daje gwarancję kontaktu z naturą, inspiruje, daje przestrzeń do relaksu i tworzenia. Połączenie muzyki elektronicznej i symfonicznej to propozycja dla szerokiej publiczności. Każdy podczas tego koncertu odnajdzie coś dla siebie. Niestandardowy wybór repertuaru stanowi kompilację kilkudziesięciu lat historii muzyki elektronicznej, więc utwory, które będzie można usłyszeć w Krakowie, są największymi hitami minionych lat i dekad.

Gromee wszedł na stół i porwał publiczność Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Orcheston 2021 - GWIAZDY

Trzecia edycja Orchestonu, podobnie jak dwie pierwsze, opierać się będzie na sprawdzonym przepisie, wymyślonym i opracowanym przez Gromeego – krakowskiego producenta, DJ’a i twórcę największych hitów ostatnich lat. A że było to danie wyborne, nie powinno więc nikogo dziwić, że kolejny raz publiczność zabrana zostanie w magiczny świat hitów elektronicznych, podanych w oryginalny, symfoniczny sposób. Publiczność usłyszy hity takich twórców jak: Avicii, Vangelis, Donna Summer, Depeche Mode, Daft Punk czy Armin Van Buuren. 13 grudnia na scenie pojawią się:

  • Beata Kozidrak
  • Kayah
  • Michał Szpak
  • Reni Jusis
  • Nick Sinckler
  • Sara Chmiel
  • Kasia Dereń
Orcheston 2021 - DATA, MIEJSCE, GWIAZDY, BILETY. Kiedy i gdzie koncert Gromeego?

i

Autor: Prestige MJM Orcheston 2021 - DATA, MIEJSCE, GWIAZDY, BILETY. Kiedy i gdzie koncert Gromeego?
Źródło: Orcheston 2021 - GWIAZDY. Kto zaśpiewa na koncercie 13 grudnia?