Blanka

i

Autor: AKPA

O której godzinie śpiewa Blanka na Eurowizji 2023? O której występ Polski?

Eurowizyjne emocje sięgają zenitu! Przed nami finałowy występ Blanki na Eurowizji 2023. Wokalistka zaprezentuje przygotowywane od miesięcy show, a widzowie zdecydują, czy awansuje do finału. Tego nie można przegapić! Sprawdźcie, o której godzinie Polska na Eurowizji 2023.

Spis treści

  1. O której GODZINIE Blanka na Eurowizji 2023?

O której godzinie Blanka na Eurowizji 2023? Odpowiedź na to pytanie przyda się wszystkim osobom, które chciałyby wesprzeć polską reprezentantkę w finale. Blanka w drugim półfinale dała czadu i pokazała na co ją stać! Wokalistka zaprezentowała swój hit Solo na eurowizyjnej scenie w czwartek 11 maja. Co ciekawe, przed półfinałem eksperci, którzy śledzą przebieg imprezy, byli dobrej myśli. Nagranie z prób Blanki, które pojawiło się w mediach społecznościowych wydarzenia, znacznie zwiększyło szanse artystki na zajęcie przyzwoitego miejsca i koniec, końców tak też się stało! O której godzinie występuje Blanka na Eurowizji 2023? W finale wystąpi na samym początku!

ZOBACZ TAKŻE: Syn Edyty Górniak komentuje awans Blanki. Allan Krupa nawiązał do plotek o ustawce!

Oni też reprezentowali Polskę na Eurowizji!

O której GODZINIE Blanka na Eurowizji 2023?

Występ Blanki na Eurowizji 2023 budził wiele emocji. Piosenkarka wystąpi na scenie w finale jako czwarta. O której godzinie występ Blanki na Eurowizji? Biorąc pod uwagę przebieg konkursu, Polski powinna wyjść na scenę około godziny 21:15 - 21:20. Warto jednak włączyć transmisję wcześniej, by nie przegapić występu naszej reprezentantki!

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2023 - głosowanie z Polski. Jak głosować w finale na faworytów konkursu?

Sonda
Obejrzysz Eurowizję 2023?