Sanah

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Nowy teledysk Sanah inny od wszystkich. Pokazała, jak wygląda jej życie

2021-08-17 12:29

Sanah oficjalnie pożegnała erę Królowej dram. Na oficjalnym kanale artystki na YouTubie niespodziewanie pojawił się jej nowy teledysk zrealizowany do piosenki Warcaby, która pochodzi z jej ostatniego krążka Irenka. W wideoklipie gwiazda pokazała wiele zakulisowych ujęć z zakończonej trasy #NoSory Tour.

Sanah - nowy teledysk cieszącej się wielką popularnością w naszym kraju piosenkarki to piękne podsumowanie ery Królowej dram. Choć gwiazda wydała w maju tego roku swój drugi album Irenka, ostatnie miesiące poświęciła na promowanie swojego debiutu. Ze względu na pandemię Sanah nie mogła wyruszyć w trasę koncertową #NoSory Tour wtedy, kiedy planowano. W chwili, gdy odmrożono branżę rozrywkową, wokalistka wyruszyła w tournee po całej Polsce, gdzie prezentowała doskonale wszystkim znane kawałki z płyty, za którą dostała pierwszego w karierze Fryderyka. Wszystko wskazuje na to, że wraz z zagraniem ostatniego koncertu w ramach #NoSory Tour, era Królowej dram oficjalnie dobiegła końca. 17 sierpnia o północy Sanah zamieściła na swoim kanale na YouTubie koncertowy teledysk zrealizowany do piosenki Warcaby, w którym pokazała wiele zakulisowych ujęć z przygotowań do pierwszej w karierze trasy koncertowej.

Która piosenka Sanah pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 7
Najpiękniejsze w drugim człowieku jest...

Sanah - nowy teledysk

W nowym klipie Sanah pokazała, jak wygląda jej życie. Gwiazda zamieściła w wideo wiele niepublikowanych wcześniej materiałów z prób do zaplanowanych show czy taniec robota. Nie zabrakło też ukłonu w stronę fanów artystki, którym ta jest niezmiernie wdzięczna, co podkreśla przy każdej możliwej okazji. Wielbiciele piosenkarki są zachwyceni pierwszym takim w jej karierze wideoklipem i nie mogą doczekać się ery Irenki. Trasa koncertowa Kolońska i Szlugi Tour startuje już jesienią.

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia
Źródło: Nowy teledysk Sanah inny od wszystkich. Pokazała, jak wygląda jej życie