kadr z filmu Home Sweet Home Alone

i

Autor: YouTube/20th Century Studios

Nowy Kevin sam w domu to najbardziej hejtowany film roku? Fani oryginału są oburzeni

2021-10-13 14:24

Chyba nie ma osoby, które nie widziałaby ani razu filmu Kevin sam w domu. Mająca swoją premierę w 1990 roku produkcja doczekała się miana świątecznego klasyka. Nic dziwnego, że jej nowa wersja spotkała się z dezaprobatą wielu widzów. Internauci zmiażdżyli zwiastun nowego Kevina, za którym stoi wytwórnia Disneya. Jest tak bardzo źle?

Nowy Kevin sam w domu to zdecydowanie jedna z najgłośniejszych premier tego roku, ale czy rzeczywiście najbardziej wyczekiwanych? Bazując na opiniach internautów, można zaryzykować stwierdzeniem, że nie. Zapewne wiele osób wychodzi z popularnego założenia, że klasyków nie należy ruszać, a wyprodukowany w 1990 roku film Kevin sam w domu bez wątpienia należy do tych tytułów, które na stałe zapisały się na kartach światowej kinematografii. Obejrzenie emitowanego w każde Boże Narodzenie filmu jest dla wielu świąteczną tradycją, bez której nie wyobrażają sobie pełnej celebracji tego okresu. W tym roku zainteresowani będą mogli spędzić święta, oglądając nie Kevina, a Maxa, bo tak ma na imię bohater Home Sweet Home Alone - nowej wersji kultowego filmu, za którego powstaniem stoi wytwórnia Disneya. Reakcje internautów na zwiastun są jednak miażdżące.

"Kevin sam w domu". Co wiesz o tym filmie? Tego quizu nie rozwiąże byle kto!

Pytanie 1 z 11
Zacznijmy od podstaw. W którym roku światową premierę miał "Kevin sam w domu"?

Nowy Kevin sam w domu

Oficjalny zwiastun filmu Home Sweet Home Alone zadebiutował w sieci we wtorek, 12 października. Jak można się było spodziewać, wywołał niemałe poruszenie, czego dowodem jest liczba ponad miliona wyświetleń w niespełna dobę. Komentarze internautów są jednak w większości negatywne. Fani oryginalnego Kevina krytykują Disneya za pomysł stworzenia nowej wersji kultowego filmu.

Nie niszczcie świąt! Tylko 1 & 2 tymi prawdziwymi

Żaden inny sam w domu nie pobije dwóch pierwszych części!

Nie ma potrzeby, by tworzyć reboot. Klasyk ma się świetnie - piszą.

Home Sweet Home Alone ma zadebiutować na Disney+ już 12 listopada. Obejrzycie?

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!
Źródło: Nowy Kevin sam w domu to najbardziej hejtowany film roku? Fani oryginału są oburzeni