lew

i

Autor: pixabay.com

Nów Księżyca w Lwie. Co to znaczy dla Twojego zodiaku? Na co trzeba uważać?

2022-07-28 8:48

28 lipca Księżyc znajdzie się w nowiu, jednak tym razem połączy się ze znakiem ognistego i zadziornego Lwa. Co to znaczy dla Twojego znaku zodiaku? Jaka energia będzie tego dnia unosić się w powietrzu? Sprawdź, co oznacza lipcowy nów Księżyca w Lwie i zobacz, na co warto być przygotowanym.

Nów Księżyca w Lwie już 28 lipca 2022 roku. Lipcowe zjawisko będzie widoczne na niebie przy dobrych warunkach atmosferycznych dokładnie o godzinie 20:55. Co to oznacza? Okazuje się, że nie jest to tylko kulminacyjny cykl Księżyca, ale także zjawisko, które może mieć ogromny wpływ na ludzkie życie. Nie tylko oświetli to, co w nas najbardziej wyjątkowe, ale także tchnie w nas nową energię. Zdaniem wielu astologów, lipcowy nów Księżyca będzie najbardziej oddziaływać na cztery znaki zodiaku. Zjawisko będzie kluczowe szczególnie dla zodiakalnego Byka, Lwa, Skorpiona i Wodnika.

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Nów Księżyca lipiec 2022 - znaki zodiaku

Byk - nów Księżyca dotknie spraw, które kojarzą się z miłością, spokojem i bezpieczeństwem. Nie będzie to nic negatywnego, wręc przeciwnie! Zachęci do uporządkowania ważnych spraw. Zodiakalny byku - słuchaj swojego serca.

Lew - nów Księżyca postawi Cię w centrum zainteresowania.Tego dnia warto poświęcić czas na sprawy, związane z samym sobą. To dobry moment na zainwestowanie w siebie i pokochanie siebie jeszcze bardziej. Zodiakalny Lwie - otwórz się na nowe życie!

Skorpion - nów Księżyca sprawi, że będziesz cieszyć się uwagą otoczenia. Przygotuj się na nowe i wielkie wyzwania w swojej karierze zawodowej. Nie bój się podejmować ryzyka, ponieważ możesz wyjść na tym bardzo na plus. Zodiakalny Skorpionie - nigdy się nie poddawaj i uwierz w siebie!

Wodnik - nów Księżyca sprawi, że skupisz się na drugim człowieku. Kluczowe będą relacje osobiste z innymi i mogą utrzymać się w przyjaźni na całe życie.Weryfikuj osoby i bacznie się im przyglądaj. Zodiakalny Wodniku - poświęć bliskim jak najwięcej czasu.

Jak będzie wyglądało twoje życie za 10 lat?

Pytanie 1 z 10
Ile masz teraz lat?