Justyna Steczkowska

i

Autor: AKPA Justyna Steczkowska

Nie ma jak u Mamy koncert 2023. Kto wystąpi 26 maja w TVP? [GWIAZDY]

2023-05-26 14:19

Koncert "Nie ma jak u Mamy" organizowany jest nieprzerwanie od 2010 roku. Kto wystąpi na scenie 26 maja 2023 roku? Te gwiazdy sprawią, że tegoroczny Dzień Mamy będzie naprawdę wyjątkowy! Co ciekawe, artyści zaśpiewają dla swoich mam, a także opowiedzą o swoich wspomnieniach z dzieciństwa. Będzie się działo!

Nie ma jak u Mamy koncert TVP 2023 - kto wystąpi? Kogo zobaczymy na scenie? 26 maja w kalendarzu widnieje wyjątkowe święto. Mowa oczywiście o Dniu Matki, które w tym roku wypada w naszym kraju w piątek. To idealny dzień, aby pokazać mamie jak bardzo ją się kocha i sprawić moc radości niespodziankami, miłymi życzeniami oraz kwiatami. Nie od dziś wiadomo, że mamie należy okazywać szacunek każdego dnia, jednak 26 maja w Dzień Mamy jest idealną porą na świętowanie. Z tej okazji Telewizja Polska przygotowała dla widzów moc atrakcji podczas koncertu Nie ma jak u Mamy. Występujący w Toruniu artyści zaśpiewają dla swoich mam, Nawiążą do wspomnień z dzieciństwa i tego, jakimi byli dziećmi. Wspomną wzruszające momenty i anegdoty z dzieciństwa oraz umilą wszystkim czas swoim muzycznym talentem. Na scenie pojawi się Justyna Steczkowska, a także Viki Gabor ze swoją mamą. To jednak nie koniec - sprawdź poniżej, kto jeszcze zaśpiewa podczas koncertu Nie ma jak u Mamy.

Doda w obcisłej sukience ledwo pląsa za Justyną Steczkowską. Nagranie hitem internetu!

Mama to KRÓLOWA PRZYPAŁÓW?! Dzień Matki #EwelinaPyta

Nie ma jak u Mamy koncert 2023 - kto wystąpi?

Kto wystąpi na koncercie TVP - Nie ma jak u Mamy? Lista gwiazd jest już znana! Sprawdź, którzy artyści zaśpiewają 26 maja dla swoich mam, a także nawiążą słowem do wspomnień z dzieciństwa i tego, jakimi byli dziećmi. Podczas koncertu Nie ma jak u Mamy wystąpią:

  • Justyna Steczkowska
  • Marta Zalewska z Mamą Bożeną Zalewską
  • Katarzyna Cerekwicka
  • Viki Gabor z Mamą Eweliną Gabor
  • Maciej Miecznikowski
  • Olga Szomańska
  • Krzysztof Iwaneczko
  • Małe TGD.

Koncert Nie ma jak u Mamy poprowadzi Ida Nowakowska.

ZOBACZ TAKŻE: Dzień mamy 2023 - życzenia, wierszyki, sms. Czego życzyć mamie z okazji jej święta?

Nie ma jak u Mamy koncert 2023 - TRANSMISJA

Koncert z okazji Dnia Matki będzie transmitowany na żywo w TVP1 w piątek 26 maja o godzinie 18:00. Powtórkę będzie można obejrzeć tego samego dnia w TVP Polonia o godzinie 21:05, a także na antenie TVP Kobieta o godzinie 21:35. Powtórka pojawi się także w sobotę 27 maja na antenie TVP Polonia o godzinie 13:10.

Typowe teksty każdej mamy - czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 9
Gdy pytasz mamy "Za ile obiad?", to ona odpowiada: