Natasza Urbańska o Edycie Górniak

i

Autor: AKPA

tylko u nas

Natasza Urbańska wygryzła Edytę Górniak z TVP? Mamy odpowiedź artystki!

2024-06-13 15:15

Natasza Urbańska wydała nowy singiel "SHED a LIGHT" i z tej okazji odwiedziła eskowe studio. Artystka opowiedziała nam nie tylko o kulisach powstania kawałka i współpracy z przystojnym Włochem, ale również skomentowała najnowsze doniesienia na swój temat, w tym to, że rzekomo wygryzła Edytę Górniak z udziału w imprezie Miss Polonia.

Natasza Urbańska wygryzła Edytę Górniak? Takie nagłówki zalały ostatnio sieć! Jak doniósł serwis Plotek, początkowo to świętująca w tym roku 30-lecie swojego udziału w Eurowizji diwa miała wystąpić na Miss Polonia, jednak jej miejsce zajęła nowa jurorka "The Voice Kids". Powodem zastąpienia Górniak Urbańską miałby być fakt, że znana z hitów "To nie ja" czy "Jestem kobietą" piosenkarka zbyt często "śpiewała dla starej władzy". 

Organizatorzy koncertu nie zdawali sobie sprawy, że Edyta ma teraz w TVP zakaz występów - zdradziło cytowane przez serwis źródło z Woronicza.

W dniu wydania swojego najnowszego singla "SHED a LIGHT" Natasza Urbańska odwiedziła eskowe studio. Gdy zapytaliśmy artystkę, jak ustosunkuje się do krążących po sieci doniesień, zaskoczyła odpowiedzią. Wokalistka przyznała, że nie miała o niczym pojęcia i gdyby mogła, oddałaby miejsce Edycie Górniak.

Natasza Urbańska w czułych objęciach z przystojnym Włochem. Kim jest model z jej teledysku? Śledzą go miliony osób!

Natasza Urbańska o muzyce, rodzinie i hejcie. Zobaczymy ją w The Voice Kids!

Natasza Urbańska wygryzła Edytę Górniak? Mamy odpowiedź

Natasza Urbańska nie ukrywa, że nie śledzi publikacji na swój temat. Zdarza się jednak, jak chociażby w tym przypadku, że o głośniejszych "aferach" z jej udziałem informuje ją managerka. Zapytana o występ na Miss Polonia, zapowiedziała niespodzianki.

Ja jestem ostatnią osobą, która by kogokolwiek wygryzła, ja bym jej to oddała i w ogóle bym o sobie nie myślała. Będą dwie premierowe piosenki - zapowiedziała.

Dopytana o to, czy wie, z kim jeszcze były prowadzone rozmowy, przyjmując dane propozycje, zapewniła, że nie ma takiej wiedzy.

Nie dostaję tych informacji. Ja w ogóle jestem nie-plotkowa. Teraz dostałam od mojej manager informację "zobacz, co tu wypisują". Miałam takie: "o matko, ja wygryzłam? Dlaczego oni tak piszą?". Zdenerwowałam się tym i powiedziałam, że nie chcę więcej takich artykułów, bo mnie to nadal denerwuje. Przestałam siebie googlowować po "Rolowaniu". To mnie tak mocno uderzyło i tak mocno zabolało, że do tej pory nie mam odwagi - dodała.

Listen on Spreaker. Źródło: Natasza Urbańska wygryzła Edytę Górniak z TVP? Mamy odpowiedź artystki!